Komentāri

Dzīvnieku klīnikā nonāk suņi, kuriem ir smagas veselības problēmas. Dzīvnieku dakteri var tikai minēt, vai suņu veselības stāvoklis ir pasliktinājies pēc tam, kad saimnieki viņus pametuši, vai arī gluži otrādi – dzīvnieku pamešanas iemesls bija šīs veselības problēmas.

Piemēram, kāds taksītis, kurš tika atrasts Zolitūdē, bija tik ļoti novājējis, ka nav spējis pat pastaigāt. Patlaban viņš ir pavadījis klīnikā jau kādu laiku un jūtas labāk. Iepriekš gan suns bija ļoti smagā stāvoklī un visu laiku tikai gulējis. Novājēšanas dēļ sunim ir nopietni koordinācijas traucējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veterinārārsti aicina saimniekus atbildīgi izturēties pret dzīvniekiem, par kuriem viņi reiz apņēmušies rūpēties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl