Cilvēki baidās no pusaudžiem, kas siro un ar elektrošoku sit kaķus

4 komentāri

Bolderājā pēdējā pusgada laikā uzradusies nepilngadīgu jauniešu banda, kuri uzsākuši klaiņojošu kaķu iznīcināšanu, ziņo vietējie iedzīvotāji.

”Iet jauniešu bars. Ziemā gāja ap 15 cilvēkiem, tagad vasarā – ap septiņiem astoņiem cilvēkiem, tostarp arī meitenes. Jauniešiem vienā rokā ir barība un baldriāna pilieni, ar ko viņi pievilina ielas kaķus, bet otrā rokā – elektrošoks,” stāsta kāda aculieciniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Viņa stāsta, ka elektrošoks ir diezgan profesionāls – tāds, kuru nevar nopirkt veikalos. ”Tas jau ir ieroču vai mednieku veikalos nopērkams elektrošoks,” stāsta satrauktā sieviete. ”Viņi ar to elektrošoku sit tos kaķus nost,” zina stāstīt aculieciniece. Tāpat Bolderājas iedzīvotāji stāsta, ka kaķi manīti arī pakārti.

Vietējie iedzīvotāji ir nobijušies, jo šie jaunieši uz aizrādījumiem nereaģē. Viņi ir satraukušies, ka šie jaunieši uz dzīvniekiem gūtās iemaņas drīz būs gatavi likt lietā arī, uzbrūkot cilvēkiem.

Šobrīd Bolderājas iedzīvotāji vēršas pie visiem pusaugu bērnu vecākiem ar lūgumu, lai tie vairāk pieskata savas atvases, jo agri vai vēlu var notikt vardarbības eskalācija un tad vienkāršas parunāšanās vietā var nākties dēlu vai meitu meklēt policijas izolatorā. Tāpat arī sabiedrības aktivitāte šo notikumu sakarā varētu būt lielāka.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl