“Cik pulkstenis?” Trīs jaunieši, piedraudot ar nazi, nolaupa telefonu pusaudzim tramvajā

2 komentāri
“Cik pulkstenis?” Trīs jaunieši, piedraudot ar nazi, nolaupa telefonu pusaudzim tramvajā

Uzreiz pēc laupīšanas likumsargiem ir izdevies aizturēt trīs jauniešus, informē Valsts policija.

Sestdienas vakarā plkst. 22.35 kāds 1998. gadā jaunietis un trīs jaunu puišu kompānija kopā brauca tramvajā. Vienā brīdī pie jaunieša pienāca viens no kompānijas puišiem, jautājot, cik ir pulkstenis. Vēloties izpalīdzēt, jaunietis izvilka savu mobilo tālruni un pateica precīzu laiku.

Viņam par nepatīkamu pārsteigumu, klāt pienāca vēl viens puisis no tās pašas kompānijas, pielika pie rīkles nazi un draudēja sadurt, pieprasot atdot savu mobilo telefonu. Tikmēr trešais kompānijas puisis atradās turpat blakus. Jaunietis nepretojās un atdeva savu telefonu laupītājiem.

Tramvajam ierodoties 13. janvāra ielā, iespējamie laupītāji ātri izkāpa un aizsteidzās prom, bet cietušais nekavējoties vērsās pie Valsts policijas ekipāžas, kura atradās netālu no tramvaja pieturas. Policijas darbinieki uzreiz reaģēja un aizturēja iespējamos laupītājus pie lombarda Merķeļa ielā.

Trīs aizturētie – 1996., 1997. un 1995. gadā dzimušie jaunieši – pirms tam jau nonākuši policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, iespējama mantas konfiskācija un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

2 komentāri