Komentāri
Cik droši ir strādāt par taksometra vadītāju? Policija noķer divus vīriešus par uzbrukumu šoferim
Ilustratīvs foto: Dirk Heine/Flickr

Pateicoties cilvēkiem, kuri atsaucās policijas lūgumam atpazīt meklēšanā esošas personas par uzbrukumu taksometra šoferim, noskaidrots, ka likumpārkāpumu, iespējams, pastrādājuši 1992. un 1986. gadā dzimuši vīrieši. Februāra sākumā šie vīrieši tika aizturēti, informē likumsargu pārstāvji.

Jau ziņojām, ka 8. janvārī vīrieši uz spēļu zāli Rīgas centrā izsauca taksometru un devās Ziepniekkalna virzienā. Pasažieri taksometra vadītāju lūdza apstāties Putnu ielā, to pamatojot ar nepieciešamību nokārtot dabiskās vajadzības. Izkāpuši no automašīnas, vīrieši šoferim paziņoja, ka viena no automašīnas aizmugurējām riepām ir tukša. Taču šoferis atbildēja, ka viss esot kārtībā un palika sēžot automašīnā. Pēc tam pasažieri uzbruka taksometra vadītājam un pārmeklēja automašīnu, taču neatrodot, ko zagt, no notikuma vietas aizbēga. Taksometra vadītājam nodarīti viegli miesas bojājumi un salauztas brilles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par notikuši uzsākts kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija izsaka pateicību visiem, kas atsaucās un palīdzēja uzbrucēju meklēšanā.

Lasi vēl