Cietumnieks zābakā paslēpj čivauvu

Komentāri

Rīgas centrālcietuma darbinieki kāda ieslodzītā kamerā atraduši miniatūra izmēra suni – čivauvu. Cietuma darbiniekiem ir sava versija par to, kādiem mērķiem suns izmantots.

Nedz citi cietumnieki, nedz cietuma personāls nav sūdzējušies par suņa klātbūtni, kas nozīmē – dzīvnieks bijis ļoti kluss, kā arī to, ka citiem ieslodzītā “kolēģiem”, iespējams, čivauvas klātbūtne bijusi izdevīga. Proti, nelielā izmēra suni iespējams izmantot nelegālu vielu pārvietošanai. Tiesa gan, pagaidām tā ir tikai versija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietuma vadībai jautājumi radušies arī par to, kā suni varēja cietumā “ienest”. Ienesto mantu pārbaudes notiek manuāli.

Interesants ir fakts, ka par suņa “ieslodzīšanu” sūdzējusies cietumnieka dzīvesbiedre. Kundze nākusi klajā ar paziņojumu, ka ieslodzītais piesavinājies suni un “tur to aiz restēm”.

Suns cietuma kamerā bijis vienu dienu.

Plašāk par šo tematu – “Degpunktā” veidotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl