2 komentāri

Kādā daudzdzīvokļu namā Jelgavas nomalē konstatēts nežēlīgs noziegums. Ko par kaimiņa nogalināšanu atklāj vietējie iedzīvotāji un kurš varētu būt vainojams šajā noziegumā?

Vietējie stāsta, ka šajā Neretas ielas miteklī, kura durvis nu aizzīmogotas, policisti bijuši visai bieži viesi. Reiz pat vīri formastērpos šeit izgāzuši durvis un vēlāk redzēti nēsājam aizdomīgas kartona kastes. Kas tajās atradies, vietējie gan nezina. Tomēr neviens uz ģimeni nav turējis ļaunu prātu, jo līdzās nodzīvoti gadu desmiti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušā gada nogalē sirmgalve mirusi, bet viņas dzīvoklī pēcāk redzēts tikai viens no dēliem. Bezdarbnieks, kuram paticis arī pacilāt grādīgās dziras glāzītes. Pēcāk iestājies klusums, līdz 25. janvāra pēcpusdienā apkārtējos pāršalkusi negaidīta un ļoti satraucoša ziņa – kaimiņš atrasts miris.

Tikai pēcāk kaimiņi sapratuši, ka blakus līķim iespējams nodzīvojuši vairākas nedēļas un patiesībā ziemīgie laikapstākļi varētu būt palīdzējuši slepkavam ilgstoši slēpt pēdas. Viņa līķis bija izmests uz balkona un apklāts ar lupatām.

Vismaz pagaidām likumsargi neatklāj, cik ilgi noslepkavotā 42 gadus vecā vīrieša līķis varētu būt atradies uz balkona, skaidrojot, ka mirstīgās atliekas šobrīd nosūtītas tiesu medicīnas ekspertiem. Viens gan ir skaidrs – visticamāk, uzbrucējs vīrieti nožņaudzis. Jelgavniekiem gan neesot pamata satraukumam, jo varmāka drīz vien aizturēts.

Tā kā aizdomās turētais jau iepriekš ir tiesāts par slepkavību, viņam kā drošības līdzeklis nekavējoties piemērots apcietinājums. Šobrīd policisti skaidro, kāda bijusi nogalinātā un slepkavas iepriekšējā saistība un kādi varētu būt nežēlīga nozieguma motīvi.

Foto

TOP komentāri

 • Aleksandra
  0 0 0

  Aleksandra

  Nesen Iecavā bija tāds pats atgadījums.Man ir jautājums tagad tāda mode līķus uz balkona likt???
 • Evucis
  0 0 0

  Evucis

  Kas sai valsti notiek tik daudzi pazud un reti atrodas dzivi tad vel slepkavosanas kaut kads melnais periods iestajies vai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl