Cietsirdīga slepkavība Jelgavā – nogalinātā vīrieša līķi sasaldē uz balkona

2 komentāri

Kādā daudzdzīvokļu namā Jelgavas nomalē konstatēts nežēlīgs noziegums. Ko par kaimiņa nogalināšanu atklāj vietējie iedzīvotāji un kurš varētu būt vainojams šajā noziegumā?

Vietējie stāsta, ka šajā Neretas ielas miteklī, kura durvis nu aizzīmogotas, policisti bijuši visai bieži viesi. Reiz pat vīri formastērpos šeit izgāzuši durvis un vēlāk redzēti nēsājam aizdomīgas kartona kastes. Kas tajās atradies, vietējie gan nezina. Tomēr neviens uz ģimeni nav turējis ļaunu prātu, jo līdzās nodzīvoti gadu desmiti.

Pagājušā gada nogalē sirmgalve mirusi, bet viņas dzīvoklī pēcāk redzēts tikai viens no dēliem. Bezdarbnieks, kuram paticis arī pacilāt grādīgās dziras glāzītes. Pēcāk iestājies klusums, līdz 25. janvāra pēcpusdienā apkārtējos pāršalkusi negaidīta un ļoti satraucoša ziņa – kaimiņš atrasts miris.

Tikai pēcāk kaimiņi sapratuši, ka blakus līķim iespējams nodzīvojuši vairākas nedēļas un patiesībā ziemīgie laikapstākļi varētu būt palīdzējuši slepkavam ilgstoši slēpt pēdas. Viņa līķis bija izmests uz balkona un apklāts ar lupatām.

Vismaz pagaidām likumsargi neatklāj, cik ilgi noslepkavotā 42 gadus vecā vīrieša līķis varētu būt atradies uz balkona, skaidrojot, ka mirstīgās atliekas šobrīd nosūtītas tiesu medicīnas ekspertiem. Viens gan ir skaidrs – visticamāk, uzbrucējs vīrieti nožņaudzis. Jelgavniekiem gan neesot pamata satraukumam, jo varmāka drīz vien aizturēts.

Tā kā aizdomās turētais jau iepriekš ir tiesāts par slepkavību, viņam kā drošības līdzeklis nekavējoties piemērots apcietinājums. Šobrīd policisti skaidro, kāda bijusi nogalinātā un slepkavas iepriekšējā saistība un kādi varētu būt nežēlīga nozieguma motīvi.

Foto

TOP komentāri

 • Aleksandra
  0 0 0

  Aleksandra

  Nesen Iecavā bija tāds pats atgadījums.Man ir jautājums tagad tāda mode līķus uz balkona likt???
 • Evucis
  0 0 0

  Evucis

  Kas sai valsti notiek tik daudzi pazud un reti atrodas dzivi tad vel slepkavosanas kaut kads melnais periods iestajies vai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl