Cietsirdīga slepkavība Bolderājā: aizvainota sieviete atriebjas vīrietim, nogriežot viņam galvu

16 komentāri
Cietsirdīga slepkavība Bolderājā: aizvainota sieviete atriebjas vīrietim, nogriežot viņam galvu
Foto: LETA

Cietsirdīgs noziegums, kas licis ieplest acis visiem, kuriem šķiet, ka viņi redzējuši visu… Bolderājā kāda sieviete atriebusies vīrietim, kurš viņu aizvainojis, un darījusi to, nogriežot viņam galvu.

Sākās viss ar sievietes aizvainojumu. Dāma jau gana cienījamā vecumā – 48 gadus veca – ielā pamanīja vīrieti, kurš viņu kādreiz aizvainojis. Dusmas, atceroties notikušo, ņēma virsroku, un viņa ātri vien atrada sev trīs palīgus – divus vīriešus vecumā ap 40 un vienu jaunu puisi.

Kā sieviete viņus sakūdīja, nav zināms, taču viņi devās viņai palīgā, un vēlāk, kad četrotne darbu bija paveikusi, garāmgājējs, ieraugot sekas, proti, atrodot līķi, gandrīz paģība. Izrādās, ka vīrietim ir tikusi nogriezta galva.

Foto

Netālu no Daugavgrīvas šosejas policisti atrada tikai asiņaino ķermeni – neko vairāk. Apkārt dziedāja putni, bija karsta, saulaina diena. 48 gadus vecos sievieti un viņas kompāniju izdevās aizturēt pēc vairākām stundām. Nu jau ir diezgan skaidri zināms, kā šīs sievietes uzdevumā un viņai pašai roku pieliekot, visi barā uzbrukuši savam upurim, 40 gadus vecam vīrietim un viņu spīdzinājuši tik ilgi, kamēr viņš beidzis elpot.

Video