Cienījama vecuma dāmas apmāna ēstuves darbiniekus

2 komentāri

Tie, kuri strādā tirdzniecības vietās, labi zina, no kādiem cilvēkiem jāpiesargās, lai neiedzīvotos nepatikšanās. Daudzi pārdevēji jau pa gabalu atpazīst zagļus vai krāpniekus, taču gadās, ka ļaundarim ir tik pieklājīgs izskats, ka tas neraisa nekādas aizdomas.

Ivo strādā kādā ēdināšanas uzņēmumā, un, lai gan viņam ir četru gadu darba pieredze, vakar pirmo reizi viņu piemānījušas tādas krāpnieces, no kādām viņš pats visu laiku māca uzmanīties saviem kolēģiem. Iespējams, ka modrību Ivo zaudējis, jo ļaundares izrādījušās kundzītes solīdos gados.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr sieviete skaitīja centus, iestādē ienāca vēl viena dāma. Ivo nevar pierādīt, ka viņas abas strādāja kopā, taču tagad viņam tā ļoti šķiet. Proti, aptuveni 70 gadus vecā sieviete sākusi uzdot daudzus un dažādus jautājumus, lai novērstu pārdevēja uzmanību.

Ivo vēl skrējis ārā, sievieti meklēt, taču pūles bijušas veltīgas. Krāpniece ar visiem saviem 50 eiro un jaunieša izdoto maiņas naudu jau bija pazudusi nezināmā virzienā.

Ivo tagad nāksies iztrūkumu kasē segt no savas kabatas, kas, protams, ir ļoti nepatīkami. Viņš pavisam drīz sola iet uz policiju un grib brīdināt visus amata brāļus – uzmanīties no dāmām solīdos gados un labā apģērbā.

TOP komentāri

  • viiiii
    0 0 0

    viiiii

    Bet vecs triks. Gadiem tāds pastāv. Es pati jauna farmaceite aptiekā šādi uzķēros, un manas koleģes ar savu reizi. Vienreiz vajag norauties, atcerēsies uz visu mūžu. Otro reizi, kad nāca šādi apkrāpt, neizdevās. Pamatā vienmēr ļoti labi apģērbtas, ļoti runīgas, un ir it kā nepazīstams pārinieks.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl