Ciemata iedzīvotāji notver profesionālas krāpnieces

Komentāri

Valmieras pusē vairākas dienas risinājušies iespaidīgi notikumi. No sākuma divas jaunas meitenes kādai sirmgalvei izmānījušas pēdējo naudu, bet pēc pāris dienām cietušās pensionāres kaimiņi palīdzējuši ļaundares noķert un nogādāt aiz restēm.

Gaļina Zilajā kalnā netālu no Valmieras dzīvo jau daudzus gadus. Notikumi, kuri risinājās pirms divām dienām, mazajā un mierīgajā ciematā vēl nav redzēti. Sieviete rosījusies pa savu dzīvokli, kad pie viņas nama durvīm atskanējis zvans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zvanītājas bija divas sievietes – blondīne un tumšmate, kuras tūdaļ metušās iekšā pensionāres dzīvoklī un sākušas viņai stāstīt dažnedažādas pasakas un piedāvāt nopirkt visādus apģērba gabalus.

Sievietes sirmgalvē nav klausījušās. Turpinājušas viņu apvārdot un pēc kāda brīža Gaļina jau stāvējusi kā noburta un ļāvusi viņām brīvi rosīties pa dzīvokli. Pensionāre labi atceras, ka vienai no dāmām rokās bijuši pat cimdi. Acīmredzot tāpēc, lai neatstātu pirkstu nospiedumus.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl