Komentāri

Čiekurkalnā uguns liesmas atrisinājušas senu problēmu – beidzot pazudīs vecas garāžas, ko cilvēki laika gaitā pārvērtuši par krāmu glabātuvēm.

Garāžas Saulkrastu ielā vairāk tiek izmantotas dažādu mantu glabāšanai, nevis automašīnām. Dēļu gali, gāzes baloni, benzīna kannas, vecas bērnu rotaļlietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas viss vakar pēcpusdienā aizdegās un dega pamatīgām liesmām, līdz beigās uguni izdevās nodzēst un padomju mantojuma būves pārvērtās par vēl neglītākām, nekā bija pirms tam.

Versijas cilvēkiem divas – vai nu bērni spēlējušies un beigās sastrādājuši blēņas, vai arī kāds beidzot izlēmis no būvēm atbrīvoties bez garas un plašas apspriešanas, vai un kā to darīt. Cilvēkiem par notikušo galva nesāp. Bija, kā bija. Būs labāk.

Tagad tikai jānovāc nekārtība, kas palikusi pēc ugunsgrēka. Ja pirms tam kādam šķūņos esošās mantas varēja šķist vērtīgas un neaizskaramas, tad tagad pavisam noteikti tās var doties uz izgāztuvi.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl