“Chrysler” ģimenes auto krustojumā pie Ķengaraga tirgus saskrējies ar “Volvo” kravinieku; ir cietušie

1 komentārs
“Chrysler” ģimenes auto krustojumā pie Ķengaraga tirgus saskrējies ar “Volvo” kravinieku; ir cietušie

Pirmdien, 14. septembrī, “Chrysler” ģimenes auto krustojumā pie Ķengaraga tirgus saskrējies ar “Volvo” kravinieku, vēsta raidījumā “Degpunktā”.

Septiņos no rīta Maskavas ielā, vietā, kur ceļš krustojas ar Ķengaraga ielu, atskanēja sprādzienam līdzīgs troksnis – vien dažus metrus no sabiedriskā transporta pieturas no Rumbulas puses braucošs “Chrysler” ģimenes auto krustojumā saskrējās ar “Volvo” kravinieku, kas pēcāk uztriecās apmalei un sāniski iebrauca norobežojošajā barjerā, kuras tuvumā tobrīd atradās cilvēki.

Notikušā aculiecinieki steidzās cietušajiem palīdzēt. Šausminošu ainu nācās vērot arī Gundaram, kas īsi pirms pulksten septiņiem ieradās Ķengaraga tirgū.

“Sievieti gājēju pie staba mazliet piesita. Piespieda pie staba. Mašīna sagriezās otrādi un ar inerci lidoja virsū stabam, kur tieši tobrīd bija cilvēks, sieviete,” stāsta Gundars.

Sešu minušu laikā notikuma vietā ieradās četras neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes. Pusmūža vecuma sieviete gulēja pie avarējušā “Chrysler” riteņiem, – viņa negadījumā cieta visnopietnāk. Gājēja bija pie samaņas, taču guva ļoti smagas traumas, tostarp arī lūzumus. Ārstu pavadībā uz slimnīcu aizbrauca arī “Chrysler” vadītāja un pasažieris, nepilngadīgs bērns.

“Chrysler” vadītājas vīrs stāsta, ka viņa ģimeni – gan sievu, gan bērnu – aizveda uz slimnīcu. Sieva guvusi smadzeņu satricinājumu, bet bērns aizvests tikai, lai pārbaudītu viņa veselības stāvokli. Abi automašīnā esot bijuši piesprādzējušies.

Kravas automašīnas šoferi mediķi apskatīja, taču uz slimnīcu viņš netika aizvests. Patlaban negadījuma apstākļi, proti, kuram no vadītājām krustojumā bija iededzies sarkanās gaismas signāls un kuram bija jādod ceļš, nav noskaidroti.

Policijā saistībā ar negadījumu, kurā cietuši cilvēki, ir uzsākts kriminālprocess.