1 komentārs

Ziņas par vardarbību bērnu vidū aizvien vairāk satrauc sabiedrību un labā ziņa ir, ka cilvēki par to aizvien biežāk ir gatavi runāt. Ar Degpunktā komandu sazinājās kāda Bauskas iedzīvotāja, kurai ir aizdomas, ka skolas biedri nežēlīgi izturas pret viņas dēlu, ceturtās klases skolnieku!

Četru bērnu māte Indra dzīvo Bauskā. Vecākais dēls mācās Codes pamatskolas ceturtajā klasē, un mamma pēdējā laikā ir norūpējusies par to, kā viņam skolā klājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvien biežāk Latvijā izskan ziņas par vardarbību bērnu vidū, un Indra pieļauj, ka arī pret viņas puiku skolā kāds varētu slikti izturēties.

Dēls arī esot sūdzējies, ka skolā tiekot fiziski iespaidots.

Mamma zvanījusi uz skolu, bet tur viņai skaidrots, ka puika, visticamāk, stāstot pasakas un viņam neviens nav uzbrucis. Indra ir nesaprašanā par to, kāpēc dēla skolas grāmatas vairs nav lietojamas, tās ir sabojātas, turklāt bērns pats skaidro, ka viņam tiešām darot pāri citi bērni.

Indrai ļoti gribētos notiekošajā ieviest lielāku skaidrību, jo no bērna esot pat izskanējušas frāzes, kas mammai likušas bailēs nodrebēt.

Indras ģimenē pavisam nesen notikusi liela traģēdija, ko sieviete spēj pārdzīvot, tikai lietojot nomierinošas zāles. Vēl nav pagājušas četrdesmit dienas, kopš miris viņas piektais, jaunākais bērniņš.

Problēmas risināšanā iesaistījies arī skolas psihologs, ar kuru Indra regulāri sazinās. Taču atbildes uz jautājumu – kurš skolā dara pāri viņas dēlam, slēpj viņa mugursomu, met to ūdenī un noved bērnu līdz domām par pašnāvību, aizvien nav.

Skolas darbinieki sliecas notikušo saistīt ar ģimenē piedzīvoto traģēdiju, māsiņas nāvi, kas atstājusi lielu ietekmi uz brāli. Tāpēc tiek darīts viss, kas, iespējams, lai puisim palīdzētu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • Skolnieks
    +1 +1 0

    Skolnieks

    Es zinu kas notika vakar viņš spēra savai klasesbiedrenei un viņa aiz dusmām pretī spēra un Dainis pietupās un viņa trāpīja pa aci un deniņiem bet viņa jau nav vainīga bet Dainis ir vainīgs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl