Komentāri

Kas tieši bijis par iemeslu dzīvnieku uzbrukumam bērnam traģiskajā Babītes novada Brīvkalnes gadījumā nav skaidrs, taču var visai droši teikt, ka vecvecmāmiņai, kas atstāta par saimes pieskatītāju, nav bijusi nekāda vara pār spēcīgajiem dzīvniekiem. Četrus saniknotus dogus nevarētu apturēt pat spēcīgs un labi trenēts vīrietis, vēsta raidījums Degpunktā, kurš aptaujājis vairākus dzīvnieku uzvedības ekspertus.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka piektdienas novakarē kādas ģimenes privātmājas pagalmā Babītes novada Brīvkalnos notikusi pēdējā laika šausminošākā traģēdija. Vecvecmāmiņas pieskatītai piecus gadus vecai meitenītei, kura rotaļājusies mājas pagalmā laikā, kamēr sieviete tīrījusi sniegu, uzbrukuši četri ģimenes mīluļi, bordo dogi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī kundze, pamanot notiekošo, darījusi visu, kas bijis viņas spēkos, diemžēl spēcīgo dzīvnieku nodarītās traumas izrādījušās pārāk smagas un izsauktie “ātrās palīdzības” mediķi vairs nevarēja bērnu glābt.

Valsts policijā par šo traģēdiju ierosināts kriminālprocess, un šobrīd noris izmeklēšana, savukārt suņi nogādāti dzīvnieku patversmē Jūrmalā. Vismaz pagaidām nav oficiālas versijas par to, kādēļ milzīgie suņi uzbrukuši bērnam.
Kamēr policisti meklē atbildes uz daudziem jautājumiem, kas saistīti ar notikušo, viedokli par šīs nelaimes iemesliem raidījums Degpunktā jautāja Dzīvnieku patversmes Mežavairogi vadītājai Danutai Priedei.

Sabiedrība ir zaudējusi modrību, un ļaudis bieži vien neievēro pat elementārus piesardzības pasākumus. Pirmais no tiem, nekad neatstāt bērnu dzīvnieku barā, pauž Priede.

Kas tieši bijis par iemeslu dzīvnieku uzbrukumam bērnam, šajā gadījumā nav skaidrs, taču var visai droši teikt, ka vecvecmāmiņai, kas atstāta par saimes pieskatītāju, nav bijusi nekāda vara pār spēcīgajiem dzīvniekiem. Četrus saniknotus dogus nevarētu apturēt pat spēcīgs un labi trenēts vīrietis.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl