Četrkājainā Rekša dzīvība pēc cilvēku nežēlīgās attieksmes karājas mata galā

2 komentāri
Četrkājainā Rekša dzīvība pēc cilvēku nežēlīgās attieksmes karājas mata galā
FOTO: LETA

Sirdi plosošs stāsts par cilvēku nežēlīgo attieksmi pret mūsu četrkājainajiem draugiem. Vienaldzība un cilvēku stulbums, aptuveni divus gadus veco, Lucavsalā mītošo Reksi novedusi līdz šausminošam stāvoklim, un vienīgās cerības nu ir uz to, ka sunim ir patiesa vēlme dzīvot.

Tieši pirms divām nedēļām darba dienas vidū kādā dārza būdiņā Lucavsalā izcēlies ugunsgrēks. Tikai, pateicoties kāda garāmgājēja drosmei, izdevies glābt mājiņas saimnieka četrkājaino draugu, kurš ugunsnelaimes laikā bijis piesiets turpat pie būdas.

Pārbiedētais dzīvnieks paglābts no nāves pazudis krūmos, ugunsdzēsēji apslāpējuši liesmas un apkārtnē atkal iestājies miers. Taču, kā izrādās, neviens bez mājām palikušo dzīvnieku tā arī nav meklējis. Suņa saimnieks miris neilgi pirms ugunsnelaimes, bet viņa dzīvesbiedrei, kura, visticamāk, mitinājusies būdiņā, līdz tā izkūpējusi gaisā, Reksis nav bijis vajadzīgs.

Tā nu arī viņš pēdējās nedēļas klaiņojis pa Lucavsalu, līdz vakar vakarā nomocīto un ugunsgrēkā smagi traumēto suni pavisam neapskaužamā situācijā pamanījusi Svetlana.

Rīga agrumā kundze, meklējot risinājumu šai situācijai, sazinājusies arī ar Degpunktā komandu un apsola parādīt nomocīto suni. Dzīvnieks uzticēts kādai vietējai iedzīvotājai, kura to pabarojusi un padzirdījusi.

Reksim redzami nopietni ievainojumi. Daktera Beinerta atklājumi pēc nomocītā dzīvnieka apskates nemaz neiepriecina. Suņa dzīvība patiesībā karājas mata galā.

Visticamāk, trose, kas ieaugusi suņa kaklā ir pēdējās mājvietas saimnieku darinājums. Cenšoties bēgt no ugunsgrēka, tā iegriezusies suņa kaklā un nu,jau divas nedēļas sagādājusi šausminošas mokas.

Lai arī operācija un turpmākā atlabšana ir ārkārtīgi sarežģīta, dārga un nav iespējams paredzēt tās iznākumu, dakteris pieņem lēmumu, vismaz mēģināt aptuveni divus gadus veco Reksi glābt.

Palīdzēsim Reksim atlabt!

  • ZIEDOJUMU TĀLRUNIS: 90006083 1 zvans – 1,42€
  • AR PĀRSKAITĪJUMU:
    Biedrība ”Dzīvnieku pansija Ulubele”
    PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
    Konts: LV38HABA0551011767179
    Mērķis: Lucavsalas Reksim
Ja vēlaties kā palīdzēt Lucavsalas Rekša atlabšanā un tāpat, kā mēs cerat, ka operācijai būs veiksmīgs rezultāts – lieti noderētu jūsu atbalsts.
2 komentāri