2 komentāri

Sirdi plosošs stāsts par cilvēku nežēlīgo attieksmi pret mūsu četrkājainajiem draugiem. Vienaldzība un cilvēku stulbums, aptuveni divus gadus veco, Lucavsalā mītošo Reksi novedusi līdz šausminošam stāvoklim, un vienīgās cerības nu ir uz to, ka sunim ir patiesa vēlme dzīvot.

Tieši pirms divām nedēļām darba dienas vidū kādā dārza būdiņā Lucavsalā izcēlies ugunsgrēks. Tikai, pateicoties kāda garāmgājēja drosmei, izdevies glābt mājiņas saimnieka četrkājaino draugu, kurš ugunsnelaimes laikā bijis piesiets turpat pie būdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbiedētais dzīvnieks paglābts no nāves pazudis krūmos, ugunsdzēsēji apslāpējuši liesmas un apkārtnē atkal iestājies miers. Taču, kā izrādās, neviens bez mājām palikušo dzīvnieku tā arī nav meklējis. Suņa saimnieks miris neilgi pirms ugunsnelaimes, bet viņa dzīvesbiedrei, kura, visticamāk, mitinājusies būdiņā, līdz tā izkūpējusi gaisā, Reksis nav bijis vajadzīgs.

Tā nu arī viņš pēdējās nedēļas klaiņojis pa Lucavsalu, līdz vakar vakarā nomocīto un ugunsgrēkā smagi traumēto suni pavisam neapskaužamā situācijā pamanījusi Svetlana.

Rīga agrumā kundze, meklējot risinājumu šai situācijai, sazinājusies arī ar Degpunktā komandu un apsola parādīt nomocīto suni. Dzīvnieks uzticēts kādai vietējai iedzīvotājai, kura to pabarojusi un padzirdījusi.

Reksim redzami nopietni ievainojumi. Daktera Beinerta atklājumi pēc nomocītā dzīvnieka apskates nemaz neiepriecina. Suņa dzīvība patiesībā karājas mata galā.

Visticamāk, trose, kas ieaugusi suņa kaklā ir pēdējās mājvietas saimnieku darinājums. Cenšoties bēgt no ugunsgrēka, tā iegriezusies suņa kaklā un nu,jau divas nedēļas sagādājusi šausminošas mokas.

Lai arī operācija un turpmākā atlabšana ir ārkārtīgi sarežģīta, dārga un nav iespējams paredzēt tās iznākumu, dakteris pieņem lēmumu, vismaz mēģināt aptuveni divus gadus veco Reksi glābt.

Palīdzēsim Reksim atlabt!

 • ZIEDOJUMU TĀLRUNIS: 90006083 1 zvans – 1,42€
 • AR PĀRSKAITĪJUMU:
  Biedrība ”Dzīvnieku pansija Ulubele”
  PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
  Konts: LV38HABA0551011767179
  Mērķis: Lucavsalas Reksim

Ja vēlaties kā palīdzēt Lucavsalas Rekša atlabšanā un tāpat, kā mēs cerat, ka operācijai būs veiksmīgs rezultāts – lieti noderētu jūsu atbalsts.

TOP komentāri

 • mm
 • pele
  0 0 0

  pele

  drausmas vnk.. trūkst vārdu. cik stulbam jābūt cilvēkam lai suni piesietu trosē? nu ja nav tās naudas kakla siksnai, tad kaut parastu bikšu siksnu liec ap kaklu, vai nu izdomā tak kko, bet nejau trosi! tiešām ceru, ka viņš atlabs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl