1 komentārs

Četri pusaudži terorizē gan savus vienaudžus, gan pieaugušos, taču neviens vismaz pagaidām nevar tikt ar viņiem galā.

Edgaram pēc diviem mēnešiem būs 18 gadu, viņš strādā, gaida pilngadību un tikmēr uzturas bērnu un jauniešu krīzes centrā Rīgā, Maskavas ielā 178.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Silts ēdiens, jumts virs galvas un dažādu speciālistu palīdzība, ja tā nepieciešama. Daudziem bērniem, kuru ģimenēs ir dažādas problēmas, šī vieta ir labs patvērums. Taču pēdējos mēnešos ikdiena manāmi sabojājusies, jo te parādījusies četrotne, kura apdraud visus pārējos.

Četri pusaudži, no kuriem divi ir brāļi, un jaunākajam ir vien 11 gadu, kļuvuši bēdīgi slaveni ne tikai krīzes centrā, bet arī internetā. Viņu fotogrāfiju izplatījuši rīdzinieki, rakstot, ka šie puiši arī sabiedriskajā transportā nodarbojas ar zagšanu.

Pamatīgas nekārtības krīzes centrā notikušas arī naktī uz ceturtdienu. Tad no četrotnes cietis kāds par viņiem jaunāks bērns.

Policisti visus četrus draugus galu galā tomēr aizturējuši, un viņi vēl aizvien nav uz brīvām kājām. Taču Edgars ir pārliecināts, ka nekas nemainīsies, huligānus drīz vien no aizturēšanas vietas izlaidīs, un viņi, protams, atkal nāks uz krīzes centru.

Policisti atzīst, ka nekārtības ceturtdienas naktī bijušas, ir uzsākta izmeklēšana un saka, – par bērniem atbildīgi ir krīzes centra darbinieki.

Kamēr šā grupējuma nebija, krīzes centrā viss bijis daudzmaz mierīgi. Protams, šajā iestādē nenonāk bērni, kuriem nav problēmu, taču audzinātāji lielākoties tikuši galā paši.

Vismaz trim no četriem puišiem krīzes centrs būs jāpamet jau oktobra vidū, viņi dosies uz citām iestādēm, kas arī varētu būt solis ceļā uz risinājumu.

Vairāk uzzini Degpunktā sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

  • Ilze
    +1 +1 0

    Ilze

    Tie 4 traumētie pusaudži traumē lielu skaitu citu bērnu un pieaugušo. Tas ir absurdi! Jā, vajag strādāt ar pusaudzi, kuram ir problemātiska uzvedība, bet nav pieļaujams, ka viņš dara pāri citiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl