Četras pudeles viskija – šā “loma” dēļ jaunieši gatavi uzbrukt veikala apsargam

0 Komentāru
Četras pudeles viskija – šā “loma” dēļ jaunieši gatavi uzbrukt veikala apsargam
Foto: Valsts policija

Sestdien, 17. septembrī, divi jaunieši mēģināja īstenot ieceri apzagt kādu veikalu Rīgā, Brīvības ielā. Viņi pat uzbrukuši veikala apsargam.

Uzbrukums noticis šādi – kamēr 1998. gadā dzimis jaunietis notiekošo vēroja no malas, viņa septiņus gadus vecākais kompanjons no veikala plaukta nozaga četras pudeles viskija.

Tomēr zādzību bija pamanījis apsargs, kurš devās likumpārkāpēju aizturēt. Tikmēr jaunietis, kurš ”piesedza” savu paziņu, izvilka no kabatas piparu gāzes baloniņu un iepūta apsargam sejā.

Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija. Rīgas Teikas iecirkņa policisti sadarbībā ar veikala apsargiem abus jauniešus turpat aizturēja.

Aizturētie jau iepriekš vairākas reizes nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo pret abiem aizturētajiem uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Savukārt 1991. gadā dzimušam vīrietim Krimināllikumā noteiktajā kārtībā nāksies atbildēt arī par uzbrukumu varas pārstāvim.

Šis nav vienīgais gadījums, kad šajās brīvdienās veikalu apsargi piedzīvojuši uzbrukumu. Jau ziņojām, ka svētdien, 18. septembrī, aizturējām vīrieti, kurš pēc degvīna pudeļu zādzības bija piedraudējis apsargam ar nazi.

0 Komentāru