Cēsu policija meklē pazudušo Tomasu. Vēl piektdienas rītā viņš bijis savā Facebook profilā…

17 komentāri
Cēsu policija meklē pazudušo Tomasu. Vēl piektdienas rītā viņš bijis savā Facebook profilā…
Foto: privātais arhīvs

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 16 gadus vecā Tomasa Liedes meklēšanā.

Pusaudzis 21. aprīlī izgājis no savas dzīvesvietas Jaunpiebalgā, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Zēns bija ģērbies tumši zilā virsjakā, brūnās biksēs, kājās sporta apavi.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka, iespējams, pusaudzis devies Rīgas virzienā. Policija lūdz iedzīvotājus ziņot par zēna atrašanās vietu vai sniegt jebkuru citu informāciju, kas sekmētu atrašanās vietas noskaidrošanu.

Redzams, ka vēl piektdienas rītā pusaudzis savā Facebook profilā acīmredzot padalījies ar kādu videomateriālu.

TOP komentāri

 • Talkotājs
  +6 +6 0

  Talkotājs

  Puisim ir tāds vecums,kad gribas protestēt pret visu pasauli,pēc foto.Kad būs nosalis,neēdis un no Vārnu ielas puikām dabūjis pa šnobeli atgriezīsies mājās ar nolaistām ausīm.Būs jau labi.
 • Es
  +3 +3 0

  Es

  Nu kā var bērns pazust?! Varbūt ģimenē kaut kas nav kārtībā, tā pat vien neiet prom! Un saceļ kājas policiju,un ko tālāk?! Šitiem, kas nedomā, ko dara,likt sodu! un lai pasaka iemeslu, kādēļ pazuda,aizbēga,lai tauta zin!!!!
 • yolo
  +2 +2 0

  yolo

  vins dzivoja bernunama ,tad vinu panema audzu gimene nesen pirms nedelas ,un vinam nepatika un vins aizgaja prom no tas mates ....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl