Cēsīs kravas un vieglās automašīnas sadursmē cietis zīdainis

Komentāri

Šonedēļ ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši vairāki bērni. Trešdien Cēsīs kravas un vieglās automašīnas sadursmē cietis zīdainis, vēsta raidījums Degpunktā.

Baļķvedējs Cēsīs avarējis tieši blakus policijas pārvaldes durvīm, turklāt šoferis bija pamatīgā reibumā. Lai arī ceļu satiksmes negadījumu kravas auto šoferis neizraisīja, par braukšanu “ar promilēm” tagad viņam ir jāatvadās no autovadītāja apliecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijā sākts kriminālprocess, jo avārijā ir cietušais. Likumsargiem tagad būs jāpēta, kā alkohola reibums varēja ietekmēt kravas auto šofera reakciju, bet pēc sākotnējās informācijas zināms, ka otras avārijā iesaistītās automašīnas – Opel – vadītājs smagajam izbraucis priekšā pašā degungalā.

Tāpat trešdien, 11. maijā, ceļu satiksmes negadījumā Rīgā, Iļģuciema un Vērdiņu ielas krustojumā, automašīna notriekusi 10 gadus vecu meiteni.

Savukārt Ikšķiles novadā, kravas auto veicot pagriešanās manevru, uzbraucis piecus gadus vecam zēnam, bet Varakļānu novadā automašīna Toyota uztriekusies 10 gadus vecam zēnam, kurš braucis ar velosipēdu. Visi bērni nogādāti slimnīcā.

Foto

Video

Lasi vēl