Komentāri

Vasaras saulgrieži ierasti ir viens no darbīgākajiem laikiem ceļu policistiem. Kaut arī pēdējos gadus tie aizvadīti mierīgāk, joprojām ir daudz autovadītāju, kas turpina sēsties pie stūres reibumā, intervijā 900 Sekundēm norāda Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Pēdējie gadi un Līgosvētki aizvadīti bez bojāgājušajiem, un ceļu policijas priekšnieks cer, ka tā tas turpināsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr jebkurā gadījumā vidēji vasaras saulgriežos policisti pieķer 60 autovadītājus, kuri pie stūres sēžas reibuma stāvoklī. “Skaidrs, ka skaits ir vēl lielāks,” atzīst Krapsis.

Runājot par svētkiem, ceļu policijas šefs apliecina: “Mēs būsim gatavi un mobili.” Policija šajā pavasarī ir iegādājusies jaunus motociklus, kas atvieglo patrulēšanu, un, kā atzīst Krapsis, pašiem likuma sargiem jauna tehnika vienmēr atvieglo darbu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl