Ceļu policija sāk pārbaudi par slēptās kameras uzfilmēto “alkometru testu”

12 komentāri

Reaģējot uz publiskoto video materiālu, kas atklāj visai diskutablus faktus par alkometru mērījumiem, Valsts policija uzsākusi dienesta pārbaudi, kurā tiks izvērtēta ceļu policista rīcība, kā arī noskaidrots, vai viņš ir veicis manipulācijas ar alkometra datiem.

Skaties.lv jau vēstīja par eksperimentu, kurā atklātas ceļu policijas darba aizkulises. Ar slēpto kameru nofilmētajā materiālā policijas alkometrs uzrādīja krietni augstāku alkohola daudzumu salīdzinājumā ar apturētā šofera līdzpaņemto mērierīci, kādu izmanto arī Igaunijas ceļu policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šajā videoklipā redzamā policista rīcība ir absolūti nepieņemama! Esam uzsākuši dienesta pārbaudi, kuras ietvaros izvērtēsim šī darbinieka rīcību un lemsim, kāda atbildība nosakāma par šādu rīcību. Pārbaudes laikā noskaidrosim arī, kādi mērījumi ar sižetā redzamo alkometru veikti un vai ar to izdarītas kādas manipulācijas,” teikts policijas izplatītajā paziņojumā.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • janka
  +1 +1 0

  janka

  neticu ka to mentu paņems pie dziesmas ....
  un kā lai tagad tic mentiem un viņu alkometriem ???????
 • Sivēns
  0 0 0

  Sivēns

  Viens alus no miesas aiziet ~1.5 stundās (tas ir 0,2 promiles), nejau 10-15 minūtēs.
 • Sivēns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl