Ceļa remontētāju nevīžības dēļ Krasta ielā tiek sabojātas divas automašīnas

2 komentāri
Ceļa remontētāju nevīžības dēļ Krasta ielā tiek sabojātas divas automašīnas

Tiem autobraucējiem, kuri kaut reizi mūžā sabojājuši savu auto, iebraucot kādā atvērtā kanalizācijas lūkā vai brauktuves vidū esošā milzīgā bedrē, noteikti ir, ko teikt par mūsu ceļu kvalitāti. Kopš vakardienas savs stāsts par ceļu uzturētājiem un viņu nolīgtajiem strādniekiem ir vēl diviem autobraucējiem. Proti, nevīžības dēļ viņiem sabojātas automašīnas.


Aleksandrs, taksometra vadītājs:

Es braucu pa Krasta ielu, pa savu joslu, Ķengaraga virzienā. Braucu aiz kravas automašīnas, kad pēkšņi no tās aizmugures, no aizmugurējā riteņa izlidoja kaut kāds priekšmets. Tas trāpīja pa automašīnas priekšdaļu, labajā pusē. Pēc tam atklājās, ka tā bija ceļa strādnieku zīme, ko viņi bija atstājuši, lai mašīnas neuzbrauc uz nesen uzlika asfalta.

Tikai acumirkli vēlāk, kamēr taksists vēl tikai mēģinājis atrast vietu, kur droši apturēt savu auto, par pamestās ceļa zīmes fragmenta upuriem kļuvusi arī kāda jauna ģimene. Viņu Volkswagen ar labās puses riteni uzbraucis šķērslim un atskanējis skaļš blīkšķis. Rezultātā sabojāta riepa, sasists disks un norautas pāris plastmasas zem auto.

Protams, pēc notikušā izsaukti likumsargi, taču šajā gadījumā, vīri neko daudz nav varējuši palīdzēt. Fiksēts, ka šāds negadījums noticis, taču, tā kā abu sasisto auto īpašniekiem ir KASKO polise, cietušie aicināti vērsties pie apdrošinātājiem.

Kad abi spēkrati varējuši turpināt ceļu, visi negadījumā iesaistītie pametuši avārijas vietu, vien pirms tam parūpējoties par citiem autobraucējiem un to, lai viņu dienu nesabojā šāds negribēts pārsteigums.

Foto

Video

Save

Save