Ceļā no Uzvaras parka uz slimnīcu mirusi sieviete

1 komentārs
Ceļā no Uzvaras parka uz slimnīcu mirusi sieviete
Foto: LETA

Vakar ceļā no Uzvaras parka uz slimnīcu mirusi kāda 86 gadus veca sieviete, ziņo medicīnas sabiedrības ARS Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas vadītājs Ēriks Didrihsons. Sievietei bija iestājies infarkts ar komplikācijām. Mediķiem neizdevās viņu glābt.

Kopumā no Uzvaras parka slimnīcā ar dažādām saslimšanām tika nogādāti 14 cilvēki. Kā norādīja Didrihsons, tie lielākoties bijuši cilvēki, kuriem saasinājušās hroniskas slimības. Pēc ARS pārstāvja teiktā, cilvēki nebija izvērtējuši savas spējas svinību laikā. Pēc plkst. 18.00 hronisku slimību saasinājumi konstatēti arī alkohola lietošanas dēļ.

Ar alkohola intoksikāciju slimnīcā nogādāti divi cilvēki. Vairākus cilvēkus stiprā alkohola apreibumā mediķi nodevuši Rīgas pašvaldības policijai.

Medicīnas sabiedrība ARS, kas dežūrēja Uzvaras parkā, kopumā apkalpoja 96 cilvēkus, 81 no tiem bija nepieciešama palīdzība nelielu kaišu dēļ.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis 13 izsaukumus uz Uzvaras parka teritoriju. Hospitalizācija bija nepieciešama četriem cilvēkiem, aģentūrai LETA pastāstīja NMPD pārstāve Ilze Bukša. 40 gadus vecs vīrietis slimnīcā tika nogādāts ar iespējamu sejas kaula lūzumu, bet 28 gadus veca sieviete guvusi elkoņa lūzumu. Kāds 50 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā nogādāts slimnīcā ar galvas traumu, bet 54 gadus vecam vīrietim bijusi hroniskas slimības saasināšanas alkohola lietošanas rezultātā.

NMPD saistībā ar 9. maija pasākumiem dežūrēja Kronvalda parkā, kur pieņemšanu veterāniem rīkoja Krievijas vēstniecība. Slimnīcā nogādātas divas sievietes. Viena 76 gadus veca sieviete guvusi kājas lūzumu, bet 90 gadus veca sieviete slimnīcā nogādāta ar veselības problēmu saasināšanos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl