Buļļupē atrod janvārī pazudušas sievietes mirstīgās atliekas

Komentāri

Vakar ap pulksten 13.30 kāds nejaušs garāmgājējs, kurš bija devies pastaigā gar Buļļupes krastiem, pamanīja ūdenī kaut ko līdzīgu cilvēka siluetam. Vīrietis izsauca glābējus un policiju. Ugunsdzēsēji atbrauca un no ūdens izvilka cilvēka mirstīgās atliekas.

Degpunktā komandai izdevies noskaidrot, ka persona ir atpazīta. Tā ir turpat netālo māju iedzīvotāja – 58 gadus vecā Jevgēnija. Atrastā sieviete 5. janvārī bija pazudusi bez vēsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konstatēts, ka miesas bojājumu uz līķa nav. Ir gan nozīmēta ekspertīze un uzsākts kriminālprocess, taču šobrīd nav aizdomu, ka varētu būt pastrādāts noziedzīgs nodarījums.

Netiek izslēgta versija, ka sieviete janvārī ielūzusi ledū, taču nav atmesta arī pašnāvības versija, jo kundzes somiņa atrašanas brīdī karājās viņai kaklā, kas liecina par neatgriezenisku vēlmi noslīcināties.

Jāpiebilst, ka pēdējo pāris nedēļu laikā dažādās Latvijas ūdens krātuvēs atrastas jau piecu personu mirstīgās atliekas.

Neatpazīta persona atrasta Rīgā Daugavā zem Dienvidu tilta.

Zundas kanālā, Rīgā, atrasts students no Vācijas – Stefans Engelbrehts, Zemgalē Susējā atrasts nenoskaidrota vīrieša līķis, kā arī Dobeles pusē Bērzes pagastā kādā dīķī atrasta persona, kuras dzimumu bez ekspertīzes bijis grūti noteikt.

Lasi vēl