Buļļupē aizturēts maluzvejnieks ar motorlaivu un tīkliem

Komentāri
Buļļupē aizturēts maluzvejnieks ar motorlaivu un tīkliem
Foto: LETA

Izmantojot jauno tehnisko nodrošinājumu, kurš iegūts, realizējot projektu par Zivju fonda piešķirto finansējumu zivju resursu aizsardzības pasākumiem, Valsts policijas darbinieki pagājušajā nogalē Buļļupē aizturējuši maluzvejnieku.

Valsts policijas Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienības darbinieki, veicot zvejas noteikumu ievērošanas kontroli, pagājušajā svētdienā īsi pēc pulksten 20.00 Buļļupē pamanīja kādu 1966. gadā dzimušu vīrieti, kurš neatļauti upē ievietoja zvejas tīklu 50 m garumā. Aizturēšanas laikā likumsargi vīrieša motorlaivā atrada vēl vienu, tikpat garu tīklu, kuru aizturētais vēl nebija paspējis ielaist ūdenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šādu nodarījumu Administratīvā pārkāpuma kodekss pārkāpējam paredz naudas sodu no 280–700 eiro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus. Tādēļ pārkāpuma vietā zvejas rīks un motorlaiva tika atsavināti.

Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienības darbinieki atzīst, ka jaunais tehniskais nodrošinājums ir būtisks palīgs darbā, jo ar tā palīdzību iespējams laikus atklāt un novērst likumpārkāpumus, tādējādi nepieļaujot kaitniecību zivju resursiem.

Tāpat atgādinām, ka, sākoties lašveidīgo sugu zivju nārstam, uzsākti pastiprināti šo sugu zivju aizsardzības pasākumi, kuru laikā likumsargi pastiprināti kontrolēs ūdenstilpes. Zīmīgs ir arī sabiedrības atbalsts dabas resursu aizsardzībā, tādēļ Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienība aicina ikvienu ziņot, ja rodas aizdomas par personām, kas nodarbojas ar nelikumīgām medībām vai zveju, zvanot pa tālruni: 27895495 vai rakstot uz e-pastu: nmzag@vp.gov.lv vai ziņojot Valsts policijai pa tālruni 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl