Bruņots vīrietis Rēzeknē nolaupa bijušo sievu. Viņu meklēšanā iesaistās karavīri

5 komentāri
Bruņots vīrietis Rēzeknē nolaupa bijušo sievu. Viņu meklēšanā iesaistās karavīri
Foto: EPA / LETA

Dramatiski notikumi risinās Rēzeknē – tur kāds 35 gadus vecs vīrietis, piedraudot ar zagtu pistoli, nolaupījis 35 gadus vecu sievieti – savu bijušo sievu, kura esot Rēzeknē esošās Valsts robežsardzes koledžas darbiniece.

Ap dienas vidu šis vīrietis, piedraudot ar radinieku mājās nozagtu pistoli, licis sievietei iekāpt apvidus automašīnā un aizvedis. Nolaupītās sievietes meklēšana sākusies vakar pa dienu un turpinājusies visu nakti, meklēšanas pasākumos ticis iesaistīts arī helikopters. Ne nolaupītās sievietes, ne laupītāja atrašanās vieta pagaidām nav noskaidrota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meklēšanas darbi tiek turpināti – uzbrucēja meklēšanā pēc policijas lūguma iesaistīti aptuveni 30 karavīri un zemessargi Rēzeknes novadā. Policija norāda, ka, visticamāk, sievietes nolaupīšanas iemesls ir savstarpējas problēmas.

TOP komentāri

 • so-so
 • Svetlana Oliņa
  +1 +1 0

  Svetlana Oliņa

  Vai šis tiešām ir jauns notikums? Pērn ap šo pašu laiku bija noticis tas pats?! (Vai tas ir iespējams?)
 • SS
  +1 +1 0

  SS

  Nu BĻIN--Labrīt šitam Portālam!!! Šis gadījums ,jau bija pāris gadus atpakaļ. Kad beigās atrada abus mežā beigtus. Vīrs sievu nošāva un tad pats.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl