Bruņots vīrietis mēģina aplaupīt dārglietu veikalu

Pievienot komentāru
Bruņots vīrietis mēģina aplaupīt dārglietu veikalu
FOTO: LETA

Juvelierizstrādājumu veikalu Ventspili, Lielajā prospektā otrdienas, 2.septembra, vakarā apmeklējis kāds vīrietis, kurš pārdevējām jau no paša sākuma šķitis nedaudz aizdomīgs. Taču diez vai viņas iedomājās, ka potenciālā klienta ienākšana pa durvīm izvārtīsies par tik nepatīkamu piedzīvojumu.

Izrādījies, ka aizdomīgais vīrietis ieradies veikalu aplaupīt. Pārdevēja izbīlī atkāpusies un nospiedusi trauksmes pogu. Tālāk jau notikumi risinājušies kā murgā – gredzeni ar briljantiem paletēs turējušies ne pārāk labi, tāpēc sākuši birt nevis maisā, bet gan uz grīdas, laupītājs tos nervozi sācis uzlasīt.

Tikmēr uz notiekošo reaģējusi pārdevējas kolēģe, kura izskrējusi no veikala un aizslēgusi durvis. Laupītājs, saprotot, kas notiek, kritis panikā – mēģinājis izsist gan durvju stiklu, gan logus, taču nekā. Tikai tad, kad vīrietis pieķēries vienai no darbiniecēm pie rīkles un pielicis šaujamo pie deniņiem, durvis viņam atslēgtas un viņš aizbēdzis.

Veikalā vadītāja saka lielu paldies savām drosmīgajām darbiniecēm, kuras riskējušas ar dzīvību, lai novērstu noziegumu un kurām tas tiešām izdevies.