Bruņots vīrietis mēģina aplaupīt dārglietu veikalu

Komentāri

Juvelierizstrādājumu veikalu Ventspili, Lielajā prospektā otrdienas, 2.septembra, vakarā apmeklējis kāds vīrietis, kurš pārdevējām jau no paša sākuma šķitis nedaudz aizdomīgs. Taču diez vai viņas iedomājās, ka potenciālā klienta ienākšana pa durvīm izvārtīsies par tik nepatīkamu piedzīvojumu.

Izrādījies, ka aizdomīgais vīrietis ieradies veikalu aplaupīt. Pārdevēja izbīlī atkāpusies un nospiedusi trauksmes pogu. Tālāk jau notikumi risinājušies kā murgā – gredzeni ar briljantiem paletēs turējušies ne pārāk labi, tāpēc sākuši birt nevis maisā, bet gan uz grīdas, laupītājs tos nervozi sācis uzlasīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr uz notiekošo reaģējusi pārdevējas kolēģe, kura izskrējusi no veikala un aizslēgusi durvis. Laupītājs, saprotot, kas notiek, kritis panikā – mēģinājis izsist gan durvju stiklu, gan logus, taču nekā. Tikai tad, kad vīrietis pieķēries vienai no darbiniecēm pie rīkles un pielicis šaujamo pie deniņiem, durvis viņam atslēgtas un viņš aizbēdzis.

Veikalā vadītāja saka lielu paldies savām drosmīgajām darbiniecēm, kuras riskējušas ar dzīvību, lai novērstu noziegumu un kurām tas tiešām izdevies.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl