Bruņots uzbrucējs Stabu ielā sadur vīrieti

Komentāri

Vakar dažas minūtes pēc deviņiem vakarā policisti saņēmuši palīgā saucienu no Stabu ielas. Tur kāda nama pagalmā kautiņa laikā sadurts jauns vīrietis.

Neņemot vērā to, ka cietušajam pēc šāda notikumu pavērsiena bija nepieciešama steidzama mediķu palīdzība, viņš kopā ar savu paziņu bruņoto uzbrucēju tomēr notvēris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nu kopīgiem spēkiem ļaundaris turēts gūstā, līdz pat brīdim, kad palīgā atsteigušies policisti. Kriminālpolicijas priekšnieks atzīst, ka pagaidām ziņas par notikušo izdevies iegūt tikai no cietušās puses, jo aizdomās turamais vīrietis atteicies sniegt jebkāda veida liecības par sava uzbrukuma motīviem.

Protams, tas viņu nepaglābs no soda.

Šodien šī Stabu ielas nama pagalmā sastaptie iedzīvotāji stāsta, ka konflikts visdrīzāk noticis strauji un pavisam negaidīti, jo neviens ķīviņu vīriešu starpā nav redzējis. Klaigāšana un lamāšanās šoreiz visdrīzāk izpalikusi. Tomēr nevienu no uzrunātajiem šāds notikums nepārsteidz. Policisti šeit ir bieži viesi.

Arī tuvējā veikaliņa saimnieks apstiprina, ka šāds notikums nav nekas ārkārtējs. Iedzeršana, ķīviņi un kautiņi šeit notiekot regulāri.

Šobrīd pret izolatorā snaudošo ļaundari uzsākts kriminālprocess par huligānismu. Likumsargi lēš, ka brīvība, aizturētais tik drīz nenonāks. Par šo pagaidām visai neskaidro uzbrukumu, vīrietim draud cietumsods līdz pat pieciem gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl