Komentāri

Otrdien, 19. aprīlī, gaišā dienas laikā galvaspilsētā kāda jauna sieviete ar aptuveni nedēļu vecu mazuli piedzīvojusi šaušalīgus notikumus – viņa sastapusies ar bruņotu laupītāju, kurš noskatījis viņu ģimenes jauno automašīnu.

Jānis kopā ar savu sievu un abiem bērniem devās uz šo poliklīniku Ganību dambī. Kamēr ģimenes galva kopā ar vecāko bērnu apmeklējis kādu ārstu, kundze ar otru bērnu, nedēļu vecu zīdaini, palikusi auto, turpat iepretim ēkai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pāris minūtes vēlāk pie spēkrata pienācis kāds aptuveni 35 gadus vecs vīrietis, kurš atrāvis durvis un, turot rokās iespaidīgu nazi, paziņojis, lai sieviete nekavējoties kāpj ārā no sava braucamrīka.

Pārbiedētā autobraucēja izraususies no spēkrata, bet ļaundaris ielēcis viņas vietā un laidies lapās. Par laimi, automašīna bija novietota visai šaurā vietā, tādēļ laupītājam nācies vēl brītiņu pastumdīties pa stāvvietu.

Jānis atzīst, ka sieva vēl labu brīdi nav varējusi atgūties no notikušā, jo no galvas nav izzudusi doma par to, ka uzbrucēja varēja nolaupīt auto ar visu zīdaini.

Jāņa ģimene būtu ļoti pateicīga ikvienam notikušā aculieciniekam, kurš varētu palīdzēt policistiem notvert noziedznieku, tādēļ aicina visus, kam ir zināma uzbrucēja personība vai arī nolaupītās, tikai pirms mēneša iegādātās automašīnas atrašanās vieta, par to nekavējoties ziņot, zvanot pa tālruni 110.

Likumsargu pārstāvis akcentē, ka iedzīvotājiem nav pamata satraukumam. Šāda veida laupīšanas Latvijā nav fiksētas jau vairākus gadus.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl