Bruņots laupītājs uzbrūk māmiņai ar zīdaini un nolaupa auto! Aculieciniek, atsaucies

Komentāri
Bruņots laupītājs uzbrūk māmiņai ar zīdaini un nolaupa auto! Aculieciniek, atsaucies

Otrdien, 19. aprīlī, gaišā dienas laikā galvaspilsētā kāda jauna sieviete ar aptuveni nedēļu vecu mazuli piedzīvojusi šaušalīgus notikumus – viņa sastapusies ar bruņotu laupītāju, kurš noskatījis viņu ģimenes jauno automašīnu.

Jānis kopā ar savu sievu un abiem bērniem devās uz šo poliklīniku Ganību dambī. Kamēr ģimenes galva kopā ar vecāko bērnu apmeklējis kādu ārstu, kundze ar otru bērnu, nedēļu vecu zīdaini, palikusi auto, turpat iepretim ēkai.

Foto

Pāris minūtes vēlāk pie spēkrata pienācis kāds aptuveni 35 gadus vecs vīrietis, kurš atrāvis durvis un, turot rokās iespaidīgu nazi, paziņojis, lai sieviete nekavējoties kāpj ārā no sava braucamrīka.

Pārbiedētā autobraucēja izraususies no spēkrata, bet ļaundaris ielēcis viņas vietā un laidies lapās. Par laimi, automašīna bija novietota visai šaurā vietā, tādēļ laupītājam nācies vēl brītiņu pastumdīties pa stāvvietu.

Jānis atzīst, ka sieva vēl labu brīdi nav varējusi atgūties no notikušā, jo no galvas nav izzudusi doma par to, ka uzbrucēja varēja nolaupīt auto ar visu zīdaini.

Jāņa ģimene būtu ļoti pateicīga ikvienam notikušā aculieciniekam, kurš varētu palīdzēt policistiem notvert noziedznieku, tādēļ aicina visus, kam ir zināma uzbrucēja personība vai arī nolaupītās, tikai pirms mēneša iegādātās automašīnas atrašanās vieta, par to nekavējoties ziņot, zvanot pa tālruni 110.

Likumsargu pārstāvis akcentē, ka iedzīvotājiem nav pamata satraukumam. Šāda veida laupīšanas Latvijā nav fiksētas jau vairākus gadus.

Video

Lasi vēl