Komentāri
Brocēnu novadā pazudusi sirmgalve; meklēšanā iesaista helikopteru
Foto: LETA

Brocēnu novadā, kur svētdienas vakarā mežā pazudusi sirmgalve, pirmdienas novadā meklēšanā piesaistīts Nacionālo Bruņoto spēku (NBS) helikopters, kā arī brīvprātīgo grupa un īpaši mācīti suņi.

83 gadus vecā kundze devās mežā svētdien, un no savām mājām Brocēnos viņa izgāja ap pusdienas laiku. Taču vēl līdz šim viņa mājās nav atgriezusies. Viņa iepriekš paudusi, ka mežā dosies lasīt riekstus. Taču minētajā lazdošanas vietā kundze nav atrasta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete ir 175 centimetrus gara, gari, sirmi mati, un uz zoda – dzimumzīme. Sievietei kājās varētu būt zaļi zābaki, par apģērbu ziņu nav.

Cilvēkiem, kuru rīcībā ir informācija par pazudušo personu, tiek lūgts zvanīt pa tālr.: 63802302 vai 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl