Jauniešiem izdevies notvert vīrieti, kurš līdzinās Imantas pedofilam

2 komentāri
Jauniešiem izdevies notvert vīrieti, kurš līdzinās Imantas pedofilam

Kā izrādās, pa pēdām Imantas pedofilam dodas arvien jauni un jauni aktīvistu spēki, kas gatavi palīdzēt likumsargiem nenotvertā varmākas meklējumos. Sižetā redzēsit, kāda autobraucēju kluba tikšanos trešdienas vakarā, kā arī uzzināsit, ko tad aktīvisti darīja šajā reizē.

Vēlā trešdienas vakarā lielveikala Olimpija stāvvietā satiekam kāda autokluba biedrus, kuri jau kopš šīs nedēļas sākuma aktīvi iesaistījušies pedofila tvarstīšanā.

”Tagad sakarā ar problēmu Imantā esam nolēmuši palīdzēt apkārtējiem. Mūsu ir daudz, mēs esam bars, un mēs cenšamies palīdzēt un nepalikt vienaldzīgi. Kā varēsim, tā palīdzēsim,” tā aktīvisti. Arī šīm vakaram jaunieši izstrādājuši darbības plānu, un visi iesaistītie tiek informēti gan par to, kā izskatās meklētais noziedznieks, gan pat to, kā rīkoties gadījumā, ja viņu izdodas pamanīt.  ”Mums ir karte, mums ir maršruts pa vietām, kur Imantā notika uzbrukumi. Tur būs mūsu cilvēki ar rācijām, staigāsim, skatīsimies kas tur notiek.”

Šajā vakarā no gandrīz 50 dalībniekiem, kuri ieradušies uz šo tikšanos, aptuveni 20 gatavi doties nakts patruļā. Viss rit pēc plāna, un pēc pāris stundām jauniešu rīcībā nonāk informācija par kādu aizdomīgu jaunieti, kurš mitinās Zasulaukā.

Pēc Degpunktā rīcībā esošās informācijas, likumsargiem, pateicoties jauniešu aktivitātei, tik tiešām izdevies aizturēt kādu jaunu vīrieti, kura izskatā manāmas līdzības ar meklēto noziedznieku. Diemžēl par to, vai aizturētais ir tā dēvētais Imantas pedofils, pagaidām ziņu nav. Apstākļu noskaidrošanai viņš nogādāts ekspertīžu centrā, kur ekspertiem būs iespēja salīdzināt viņa DNS ar noziedznieka atstātajām pēdām.

2 komentāri