Brīvprātīgie apvieno spēkus pazuduša jaunieša meklēšanā; lūdz sabiedrības palīdzību

1 komentārs
Brīvprātīgie apvieno spēkus pazuduša jaunieša meklēšanā; lūdz sabiedrības palīdzību

Bezvēsts pazuduša jaunieša tuvinieki izmisīgi gaida jebkādas ziņas par viņa atrašanās vietu. Trešdien no rīta brīvprātīgie devās puisi meklēt Gaiļezera dzelmē, taču – bez rezultātiem.

20 gadus vecais Kristiāns Kārkliņš pazuda 3. decembrī. Jaunietis ap 7.00 no rīta izgāja no mājām Mežciemā, lai dotos uz darbu. Puisis darbā tā arī nav ieradies, viņa telefons izslēgts, Facebook profils arī dzēsts vai deaktivizēts. Tuvinieki pazudušo puisi meklēja gan ar policijas, gan interneta starpniecību, taču diemžēl – nekā.

Tagad Gaiļezera krastā izdevies atrast jaunieša somu. Nekādu personisko mantu tajā nav bijis. Brīvprātīgie no organizācijas bezvests.lv, palīdzot pazudušā jaunieša tuviniekiem, šodien lēma pārmeklēt ezeru.

Foto:

Lai arī puisi nav izdevies atrast, meklēšana nav noritējusi pavisam bez panākumiem – ir izdevies atrast vēl dažas pazudušā jaunieša mantas, kas nodotas policijai.

Brīvprātīgie no organizācijas bezvests.lv turpina meklēšanas darbus.

Ja jums ir jebkāda informācija par pazudušo Kristiānu, viņa atrašanās vietu vai gaitām pēc 3. decembra, lūdzam ziņot policijai vai organizācijai bezvests.lv (tālr.: 22084084)!

Video!