Komentāri
Brīvdienās Latvijā nodegušas vai pamatīgi sabojātas trīs pirtis
Foto: LETA

Sestdien vairākās vietās Latvijā nodega vai ugunsgrēkā tika stipri bojātas trīs pirtis, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Rugāju novada Rugāju pagastā nodega pirts 30 m2 platībā, Daugavpils novada Maļinovas pagastā dega pirts 12 m2 platībā, savukārt Rīgā, Rijas ielā, dega divstāvu pirts pirmā stāva griesti, ziņo glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā pagājušajās brīvdienās VUGD saņēma 88 izsaukumus – tika dzēsti 48 ugunsgrēki, tostarp 16 kūlas ugunsgrēki, veikti 23 glābšanas darbi un saņemti 14 maldinājumi. Brīvdienās ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl