Britu tūristi ālējas Vecrīgā: policija aiztur puskailu Supermenu un vēl divus “varoņus”

1 komentārs
Britu tūristi ālējas Vecrīgā: policija aiztur puskailu Supermenu un vēl divus “varoņus”
Foto: Ekrānuzņēmums

Pagājušajā nedēļā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pāris stundu laikā aizturējuši trīs iereibušus tūristus, kuri vecpuišu ballīšu laikā apkārtējiem izrādījuši savu mantību. Viens no aizturētajiem bija ģērbies trūcīgā Supermena kostīmā, taču pārējie divi bija ģērbušies sieviešu kleitiņās. Visiem trim nepiedienīgajiem tūristiem sastādīti protokoli.

Šā gada 2. jūnijā pulksten 14.15 RPP Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Vecrīgu, Līvu laukumā pamanīja, kādu trūcīgā Supermena kostīmā tērptu vīrieti, kurš apkārtējo apskatei bija atkailinājis intīmās zonas. Policisti uzreiz devās pie “supervaroņa” un nogādāja policijas telpās.

Foto

Vēlāk izrādījās, ka pārkāpējs ir 29 gadus vecs tūrists no Lielbritānijas, kurš Rīgā ieradies, lai nosvinētu vecpuišu ballīti. Vīrietis aizturēšanas brīdī bija manāmā alkohola reibumā. Par sīko huligānismu vīrietim piemērots 200 eiro naudas sods, kuru pārkāpējs uzreiz apmaksājis.

Savukārt divas stundas vēlāk cita RPP ekipāža saņēma ziņu no videonovērošanas centra darbiniekiem, kuri stāstīja, ka Grēcinieku ielā vairāki vīrieši metušies savdabīgā rotaļā – uz ielas aplī stāvēja bariņš vīriešu, taču viņiem pa vidu īpatnēju rituālu veica divi kleitās ģērbti džentlmeņi. Izrādījās, ka kleitās ģērbtie kungi izklaidē piedalās ar atkailinātiem dzimumorgāniem.

Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradās pašvaldības policijas ekipāža, taču tajā brīdī vīrieši savādo rituālu jau bija beiguši. Skaidrojot notikuma apstākļus izrādījās, ka arī šajā gadījumā iesaistīti vecpuiši no Lielbritānijas. Sākumā kleitās tērptie britu džentlmeņi noliedza, ka būtu atkailinājušies taču, kad policisti norādīja uz novērošanas kamerām, kungi atzina vainu izdarītajā.

Pēc nogādāšanas policijas telpās tika noskaidrots, ka abi aizturētie ir 29 gadus veci džentlmeņi no Lielbritānijas iedzīvotājs, viens no viņiem bija 2,55 promiļu reibumā, bet otram reibuma pakāpe bija zemāka – 1,20 promiles. Arī šiem kungiem par sīko huligānismu sastādīti protokoli, un katram piemērots 250 eiro liels naudas sods.

RPP Tūrisma policijas nodaļa atgādina, ka arī turpmāk pievērsīs uzmanību tūristu izdarītajiem pārkāpumiem. Vienlaikus šī nodaļa sadarbojas ar tūrisma kompānijām, vēstniecībām, viesnīcām un citām iestādēm, lai novērstu šāda veida pārkāpumus, vēl pirms tie ir izdarīti.

Video

1 komentārs