Brīdini pensionāru! Jēkabpilī no kāda vecīša izkrāpj lielu naudas summu

0 Komentāru
Brīdini pensionāru! Jēkabpilī no kāda vecīša izkrāpj lielu naudas summu
Foto: Dan Markeye/Flickr

Jēkabpilī atkal uzdarbojušies sen Latvijā neredzētie telefonkrāpnieki, no kāda pensionāra pāra izkrāpjot tūkstoš dolāru un 500 eiro.

Parasti telefonkrāpnieki pensionāriem zvana vēlu vakarā vai naktī, kad upuri ir miegaini un līdz ar to vieglāk apvārdojami. Šoreiz gan viltvārži izmēģinājuši savu aktiermeistarību izspēlēt gaišā dienas laikā. Ap pulksten trijiem Valentīna un Klāras dzīvoklī iezvanījies stacionārais telefons, un pie klausules piegājis ģimenes galva.

“Pacēlu klausuli – sievietes balss. Tēti es… Nē, vārda “tētis” nebija. Esmu iekūlusies nepatīkamā situācijā. Iekritu. Man ir saplēsta lūpa, tā asiņo, bet labāk pastāstīs izmeklētājs. Tad klausuli ņem vīrietis. Viņš stāsta, ka meita klīnikā kāpusi lejā pa trepēm, viņa ir ārste, paklupusi uz trepēm un krītot aizķērusi meitenīti. Meitenīte nespēja noturēt viņas svaru un atsitās ar galvu,” sarunu atceras pensionārs.

Tālāk jau sākusies tīrākā izspiešana. Meitenītei esot slikti, bet meitu var glābt tikai liela nauda. Saruna ar krāpniekiem ilgusi četrdesmit minūtes. Vīrietis lasījis Valentīnam krimināllikumu, lūdzis diktēt banknošu numurus, lai vilktu laiku.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 Komentāru