Komentāri

Jēkabpilī atkal uzdarbojušies sen Latvijā neredzētie telefonkrāpnieki, no kāda pensionāra pāra izkrāpjot tūkstoš dolāru un 500 eiro.

Parasti telefonkrāpnieki pensionāriem zvana vēlu vakarā vai naktī, kad upuri ir miegaini un līdz ar to vieglāk apvārdojami. Šoreiz gan viltvārži izmēģinājuši savu aktiermeistarību izspēlēt gaišā dienas laikā. Ap pulksten trijiem Valentīna un Klāras dzīvoklī iezvanījies stacionārais telefons, un pie klausules piegājis ģimenes galva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pacēlu klausuli – sievietes balss. Tēti es… Nē, vārda “tētis” nebija. Esmu iekūlusies nepatīkamā situācijā. Iekritu. Man ir saplēsta lūpa, tā asiņo, bet labāk pastāstīs izmeklētājs. Tad klausuli ņem vīrietis. Viņš stāsta, ka meita klīnikā kāpusi lejā pa trepēm, viņa ir ārste, paklupusi uz trepēm un krītot aizķērusi meitenīti. Meitenīte nespēja noturēt viņas svaru un atsitās ar galvu,” sarunu atceras pensionārs.

Tālāk jau sākusies tīrākā izspiešana. Meitenītei esot slikti, bet meitu var glābt tikai liela nauda. Saruna ar krāpniekiem ilgusi četrdesmit minūtes. Vīrietis lasījis Valentīnam krimināllikumu, lūdzis diktēt banknošu numurus, lai vilktu laiku.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl