Komentāri

Jēkabpilī atkal uzdarbojušies sen Latvijā neredzētie telefonkrāpnieki, no kāda pensionāra pāra izkrāpjot tūkstoš dolāru un 500 eiro.

Parasti telefonkrāpnieki pensionāriem zvana vēlu vakarā vai naktī, kad upuri ir miegaini un līdz ar to vieglāk apvārdojami. Šoreiz gan viltvārži izmēģinājuši savu aktiermeistarību izspēlēt gaišā dienas laikā. Ap pulksten trijiem Valentīna un Klāras dzīvoklī iezvanījies stacionārais telefons, un pie klausules piegājis ģimenes galva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pacēlu klausuli – sievietes balss. Tēti es… Nē, vārda “tētis” nebija. Esmu iekūlusies nepatīkamā situācijā. Iekritu. Man ir saplēsta lūpa, tā asiņo, bet labāk pastāstīs izmeklētājs. Tad klausuli ņem vīrietis. Viņš stāsta, ka meita klīnikā kāpusi lejā pa trepēm, viņa ir ārste, paklupusi uz trepēm un krītot aizķērusi meitenīti. Meitenīte nespēja noturēt viņas svaru un atsitās ar galvu,” sarunu atceras pensionārs.

Tālāk jau sākusies tīrākā izspiešana. Meitenītei esot slikti, bet meitu var glābt tikai liela nauda. Saruna ar krāpniekiem ilgusi četrdesmit minūtes. Vīrietis lasījis Valentīnam krimināllikumu, lūdzis diktēt banknošu numurus, lai vilktu laiku.

Skaties video un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl