Komentāri

Galvaspilsētā atkal parādījušies krāpnieki, kuri uzglūn vientuļiem pensionāriem. Sākotnēji viņi cenšas iegūt vecīšu uzticību un tad iežēlināt ar sirdi plosošu stāstu, bet beigās – paprasa “aizdot” lielu naudas summu.

“Kad iznācu no veikala, pie manis pienāca cienījams vīrs gados. Šis kungs man pajautāja, vai nezinu, kur atrodas Dzelzceļnieku slimnīca”. Es centos viņam to izskaidrot, bet viņš lūdza, lai iekāpju viņa automobilī un parādu ceļu,” stāsta Larisa, kas aci pret aci sastapusies ar nekaunīgajiem krāpniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labu gribot, kundze piekritusi viņam palīdzēt, bet kungs lūdzis nedaudz uzgaidīt – tepat, tepat esot viņa pavadone, kura atnākšot pēc pāris minūtēm. Tā nu abi kādu brīdi sēdējuši un īsinājuši laiku ar sarunām.

Vīrietis Larisai stāstījis, ka viņi esot no Budapeštas, šeit esot kādas darīšanas… Pēc tam atnāca sieviete – gluži vienkārša izskata. Visi iesēdās automašīnā un uzsāka sarunu. Sieviete esot kādas lielas Budapeštas televīzijas kompānijas prezidente. Viņa bija ļoti pārsteigta, ka Larisa Budapeštā nekad nav bijusi, un vairākkārt atgādināja, ka noteikti atstās savu adresi. “Jau tajā mirklī kļuvu aizdomīga, jo nebija īsti skaidrs, kādēļ šāda laipnība un solījumi,” atminas sieviete.

Atmiņā pārcilājot sarunu ar šo sliktā krievu valodā runājošo pārīti, kundze atceras, ka dažu desmitu minūšu laikā viņai uzticēti vairāki šķietami nopietni stāsti – gan par nelaimē nonākušo biedru, kurš atrodas slimnīcā, gan par vairākām citām nebūšanām. Taču kulminācija šai teātra izrādei notikusi mirklī, kad neparasti laipnās sievietes rokā parādījusies ievērojama naudas summa. Tad sieviete saņēmusi kādu zvanu.

Kādā mirklī atkal atskanēja tālruņa zvans, it kā no slimnīcas. Cilvēkam, kuru viņi grasās apciemot slimnīcā, tūlīt amputēšot kāju, un par šo operāciju esot nekavējoties jāsamaksā trīssimt eiro.

Larisa jau nojautusi, ka, visticamāk, sastaptie ļaudis ir krāpnieki, taču nevarējusi izdomāt, kā lai rīkojas tālāk. Tikmēr, teātris turpinājies. “Vajag 300 eiro, bet mums to nav. Es jums atstāšu šo paciņu ar dolāriem, jūs mums iedodiet 300 eiro, bet, kad mēs atgriezīsimies, nokārtosim rēķinus,” sacījusi krāpniece.

Brīdī, kad Larisa apzināti paziņojusi, ka tādas naudas viņai nav, tādēļ nekādi nevar palīdzēt, tūristu sarunas acumirklī apklusušas un interese par kundzi un viņas ikdienas gaitām pēkšņi pazudusi. Brīdi vēlāk, iepriekš tik laipnais pāris pensionāri izsēdinājuši tuvējā pieturā, bet paši strauji devušies nezināmā virzienā. Tikai tad kundze atskārtusi, ka zemapziņa un pieredze viņu paglābušas no iekrišanas rafinētu krāpnieku lamatās.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl