Brauciens “zem ķieģeļa” var beigties aiz restēm

0 Komentāru
Brauciens “zem ķieģeļa” var beigties aiz restēm

Pirms pāris dienām galvaspilsētas centrā pats sevi, tā teikt, iegāzis kāds autobraucējs, kurš policistu deguna galā veicis visai nekaunīgu un uzkrītošu pārkāpumu. Kā izrādījās vēlāk, šis vīrietis, iespējams, atradās narkotisko vielu iespaidā.

Nedēļas sākumā Tērbatas ielā patrulējošie kārtības sargi atpakaļskata spogulī ievērojuši kādu pelēku Peugeot, kura vadītājs, tā īsti pat nepiebremzējot, turpat policijas auto priekšā aiztraucas “zem ķieģeļa”. Protams, redzot šādu nekaunīgu pārkāpumu, vīri nolēmuši auto apturēt un noskaidrot, kurp tad pie tā stūres sēdošais kungs tā steidzas.

Foto

Sarunas laikā vīri pamanījuši, ka autobraucējs uzvedas nedaudz neparasti, taču šī tramīgā uzvedība nebija saistīta ar bailēm no soda vai pārdzīvojumiem par izdarīto.

Ja izrādīsies, ka autobraucējs atkārtoti sēdies pie stūres apreibinošo vielu ietekmē, turklāt bez tiesībām to darīt, viņam draud nopietnas nepatikšanas. Par šādu pārkāpumu komplektu bez ievērojama naudas soda, administratīvā aresta un tiesību lieguma vēl uz vairākiem gadiem draud arī kriminālatbildība. Tas nozīmē, ka vieglprātīgais brauciens “zem ķieģeļa” var beigties arī aiz restēm.

Video

0 Komentāru