Brauc reibumā un piedāvā 45 eiro kukuli

Komentāri
Brauc reibumā un piedāvā 45 eiro kukuli
FOTO: LETA

Pagājušajā piektdienā, 6. februārī, ap pulksten 8.20 Rīgā, Dzelzavas ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja 1964. gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu Range Rover. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka vīrietis automašīnu vadījis 0,68 promiļu alkohola reibumā. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva 45 eiro kukuli.

Savukārt ap pulksten 12.50 Rīgā, Viesītes ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu BMW, kuras vadītājs nebija piesprādzējies. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1966. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 10 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par abiem gadījumiem policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau pieci autovadītāji, pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu ceļu policistam.

Atgādinām, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pievērsīsim pastiprinātu uzmanību ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus. Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl