Brangs ķēriens! Jēkabpilī atsavina 20,8 tūkstošus nelegālu cigarešu!

Komentāri
Brangs ķēriens! Jēkabpilī atsavina 20,8 tūkstošus nelegālu cigarešu!
Valsts policija

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, VP Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbinieki Jēkabpilī atsavinājuši 20 880 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Šī gada 1. aprīlī Jēkabpilī administratīvās lietvedības ietvaros ar tiesas lēmumu policijas darbinieki veica sankcionētu kratīšanu 1973. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā. Apskates laikā tika konstatēts un atsavināts liels klāsts nelegālo cigarešu. Privātmājā tika uzglabātas 19 600 cigaretes Premjier un 1280 cigaretes NZ GOLD ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pret 1973. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess, kas paredz sodu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vīrietis agrāk ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar līdzīgu noziegumu izdarīšanu.Cigaretes bija paredzētas izplatīt Jēkabpilī un tuvākajos novados.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai persona nav saistīta ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl