Brangs ķēriens! Jēkabpilī atsavina 20,8 tūkstošus nelegālu cigarešu!

Komentāri
Brangs ķēriens! Jēkabpilī atsavina 20,8 tūkstošus nelegālu cigarešu!
Valsts policija

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, VP Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbinieki Jēkabpilī atsavinājuši 20 880 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Šī gada 1. aprīlī Jēkabpilī administratīvās lietvedības ietvaros ar tiesas lēmumu policijas darbinieki veica sankcionētu kratīšanu 1973. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā. Apskates laikā tika konstatēts un atsavināts liels klāsts nelegālo cigarešu. Privātmājā tika uzglabātas 19 600 cigaretes Premjier un 1280 cigaretes NZ GOLD ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pret 1973. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess, kas paredz sodu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vīrietis agrāk ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar līdzīgu noziegumu izdarīšanu.Cigaretes bija paredzētas izplatīt Jēkabpilī un tuvākajos novados.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai persona nav saistīta ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl