Brangs ķēriens! Jēkabpilī atsavina 20,8 tūkstošus nelegālu cigarešu!

Komentāri
Brangs ķēriens! Jēkabpilī atsavina 20,8 tūkstošus nelegālu cigarešu!
Valsts policija

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, VP Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbinieki Jēkabpilī atsavinājuši 20 880 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Šī gada 1. aprīlī Jēkabpilī administratīvās lietvedības ietvaros ar tiesas lēmumu policijas darbinieki veica sankcionētu kratīšanu 1973. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā. Apskates laikā tika konstatēts un atsavināts liels klāsts nelegālo cigarešu. Privātmājā tika uzglabātas 19 600 cigaretes Premjier un 1280 cigaretes NZ GOLD ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pret 1973. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess, kas paredz sodu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vīrietis agrāk ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar līdzīgu noziegumu izdarīšanu.Cigaretes bija paredzētas izplatīt Jēkabpilī un tuvākajos novados.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai persona nav saistīta ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl