Brangs ķēriens! Ilūkstē konfiscē ieročus, spirtu, degvielu un cigaretes

Komentāri
Brangs ķēriens! Ilūkstē konfiscē ieročus, spirtu, degvielu un cigaretes
FOTO: Valsts policija

Pirms kāda laika Daugavpils policijas iecirknī bija uzsākts kriminālprocess saistībā ar iespējamo alkohola pārdošanas vietu Ilūkstē. Ar mērķi pārbaudīt esošu informāciju, kriminālprocesa ietvaros tika veikti dažādi operatīvie pasākumi.

5. aprīlī Daugavpils iecirkņa kolēģus gaidīja pārsteigums, kad, veicot sankcionēto kratīšanu kādā privātmājā Ilūkstē, izrādījās, ka tur tirgo ne tikai nelikumīgo alkoholu, bet arī citas nelikumīgās akcīzes preces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā izdevās izņemt vairāk par 43 litriem spirta, ap 2 400 cigarešu, 670 litrus degvielas, kā arī četrus nereģistrētus šaujamieročus. Saistībā ar notikušo policija pārbauda 1970. gadā dzimušu vīrieti, izņemto mantu saimnieku.

Vīrietim draud kriminālatbildība gan par akcīzes preču, gan par šaujamieroču nelikumīgu glabāšanu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl