Komentāri

Trešdien ap pulksten sešiem pievakarē Voleros vienlaikus aizdegās divas dārza mājiņas. Izrādās, tajās mitinājušies bezpajumtnieki – Aleksandrs un Marina. Īsi pirms ugunsgrēka klaidoņi vietējiem izlielījušies, ka šoreiz dārziņus pamet uz visiem laikiem, lai dotos peļņā aiz Latvijas robežām. 

Minēto pārīti vietējie sauc par “parazītiem”. Tas tādēļ, ka brīdi viņi padzīvo vienā mājiņā, tad to tīši vai netīši aizdedzina un atkal pārceļas uz dzīvi citur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lūk, šeit aiz mums – viņi te dzīvoja. Tur aiz tiem kokiem viņiem reiz jau nodega māja – nodedzināja! Tad viņi sāka dzīvot tur tālāk un atkal – nodedzināja. Vārdu sakot, viņi ir tādi cilvēki, kas okupē mājiņas un neatdod, ložņā pa dārziem un citām mājiņām, vārdu sakot, “labi” cilvēki bija. Viņa [Marina – red.] pateica, ka viņi te vairs nedzīvos, viņa Tallinā strādās, bet Saša – Holandē!” bezpajumtnieces teikto atstāsta kaimiņiene.

Skaties foto!

“Man sanāca smiekli, un es pateicu, ka tad jau es uz Vāciju braukšu, bet tu uz Itāliju, bet tik un tā kontaktēsimies – vai nu es braukšu pie jums, vai jūs pie manis,” stāsta sieviete.

Ņina pieļauj, ka dedzināšanā iesaistīti vēl divi cilvēki – narkomāni, kas arī ar Aleksandru un Marinu mēdza pasēdēt pie glāzītes. Varbūt tieši abiem vīriešiem ienāca prātā nodedzināt mājiņas un pēc tam uzlasīt pāri palikušo metālu.

Vietējie gan ar klaidoņiem cenšas dzīvot pa labam. Tieši atriebība ir tas, kas biedē uzsākt cīņu ar nevēlamajiem dārziņu iemītniekiem.

Skaties un brīnies!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl