Bomži “pirms došanās uz ārzemēm” nosvilina savu būdu

Komentāri

Trešdien ap pulksten sešiem pievakarē Voleros vienlaikus aizdegās divas dārza mājiņas. Izrādās, tajās mitinājušies bezpajumtnieki – Aleksandrs un Marina. Īsi pirms ugunsgrēka klaidoņi vietējiem izlielījušies, ka šoreiz dārziņus pamet uz visiem laikiem, lai dotos peļņā aiz Latvijas robežām. 

Minēto pārīti vietējie sauc par “parazītiem”. Tas tādēļ, ka brīdi viņi padzīvo vienā mājiņā, tad to tīši vai netīši aizdedzina un atkal pārceļas uz dzīvi citur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lūk, šeit aiz mums – viņi te dzīvoja. Tur aiz tiem kokiem viņiem reiz jau nodega māja – nodedzināja! Tad viņi sāka dzīvot tur tālāk un atkal – nodedzināja. Vārdu sakot, viņi ir tādi cilvēki, kas okupē mājiņas un neatdod, ložņā pa dārziem un citām mājiņām, vārdu sakot, “labi” cilvēki bija. Viņa [Marina – red.] pateica, ka viņi te vairs nedzīvos, viņa Tallinā strādās, bet Saša – Holandē!” bezpajumtnieces teikto atstāsta kaimiņiene.

Skaties foto!

“Man sanāca smiekli, un es pateicu, ka tad jau es uz Vāciju braukšu, bet tu uz Itāliju, bet tik un tā kontaktēsimies – vai nu es braukšu pie jums, vai jūs pie manis,” stāsta sieviete.

Ņina pieļauj, ka dedzināšanā iesaistīti vēl divi cilvēki – narkomāni, kas arī ar Aleksandru un Marinu mēdza pasēdēt pie glāzītes. Varbūt tieši abiem vīriešiem ienāca prātā nodedzināt mājiņas un pēc tam uzlasīt pāri palikušo metālu.

Vietējie gan ar klaidoņiem cenšas dzīvot pa labam. Tieši atriebība ir tas, kas biedē uzsākt cīņu ar nevēlamajiem dārziņu iemītniekiem.

Skaties un brīnies!

Lasi vēl