Bolderājas ”iedzērāji” piemēslo bērnu laukumu

1 komentārs
Bolderājas ”iedzērāji” piemēslo bērnu laukumu
FOTO: LETA

Aizvest bērnu uz rotaļu laukumu, bet tur šūpoļu vietā ieraudzīt pudeļu un čipšu paku kaudzi nav patīkami. Diemžēl kādā no Rīgas mikrorajoniem tā esot teju vai ikdiena.

Bolderājas māmiņas ir sašutušas. Rajonā jau tāpat nav diez ko liela bērnu laukumu izvēle, savukārt vienu, iecienītāko no tiem vietējie ”tusētāji” pārvērtuši par savu ballīšu vietu un aiz sevis atstāj tādu miskasti, kādai bērnus pat negribas tuvumā laist.

Vislielākā šmuce te ir pēc brīvdienām, tagad laukums sakopts, taču mammas gatavojas, ka drīz to atkal piemēslos un šausminās par redzēto

Rīgas domē māmiņu sūdzēšanās ir sadzirdēta. Amatpersonas notiekošajā vaino bērnu laukuma novietojumu un dažu vietējo cilvēku kultūras līmeni.

Domnieki uzrunājuši arī likumsargus un vienojušies, ka patrulēšana šajā teritorijā notiks pēc iepsējas bieži, lai piesēst un iedzert gribētājus laikus iztrenkātu. Taču arī iedzīvotāji tiek lūgti – redzot, ka bērnu laukumā novācas dzert un mēslot mīlošas kompānijas, tūdaļ par to ziņot pašvaldības policijai, kas atbrauks un visu nokārtos.

1 komentārs