Bolderājā zagļi kādas sievietes auto tiešā nozīmē atstāj uz ķieģeļiem

Komentāri

Deviņdesmitie gadi atgriežas! Bolderājā kādas sievietes automašīnai, neraugoties uz pavasara atnākšanu, nozagtas ziemas riepas. Automobilis atstāts uz ķieģeļiem.

Irina pirms aptuveni pusgada pārcēlās no Teikas uz Bolderāju. Dzīvojot Teikā, ar automašīnas novietošanu nebija nekādu problēmu – viņas Audi neviens neaiztika, taču Bolderājā viss ir citādāk… Sieviete automašīnu nevar turēt maksas stāvvietā, jo tuvākā no tām atrodas laba gājiena attālumā, savukārt “parkošanās” netālu no mājas pirmdienas rītā viņai sagādājusi gana nepatīkamu pārsteigumu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mani sešos no rīta pamodināja draudzene, teica, ka mašīna stāv uz ķieģeļiem.
Izsauktie policisti fiksējuši notikušo un vienīgais, ko vismaz pagaidām spējuši līdzēt – pateikt aptuvenu laiku, kad noziegums noticis,” stāsta Irina.

Foto

Likumsargi sacījuši, ka patrulēja četros no rīta, un tad visas automašīnas bija uz saviem riteņiem. Plkst. 6.00 no rīta noziegums jau bija noticis.

Automašīna atstāta bezpalīdzīgā stāvoklī, deviņdesmito gadu stilā un, lai ar to kaut ko iesāktu, vajag jaunas riepas. Nozagtas ir ziemas riepas, un, par laimi, sievietei ir vasaras riepu komplekts. Savukārt lietie diski, kuru dēļ riepas, visticamāk, nomontētas, bijuši vienīgie. Šādi diski varētu maksāt aptuveni 400 eiro.

Liels lūgums visiem, kuri redzēja, kas nozaga Audi riteņus, cikos tas precīzi notika vai vēl labāk – kur pazudušie diski ar riepām atrodas tagad, zvaniet policijai!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl