Bolderājā vērienīgs ugunsgrēks izposta autoservisu

Komentāri

Kādā autoservisā Bolderājā slēgtā teritorijā apsargi pamanījuši no garāžas nākam dūmus. Degošajā telpā atradies kāds autoserviss, protams, tur bija gan spēkrati, gan tehnika. Apsargi saukuši ugunsdzēsējus un zvanījuši arī servisa saimniekam.

Angārā, kur ugunsgrēks bija sācies, atradās Ilmāram pašam piederošās mašīnas, kas bija paredzētas izjaukšanai, savukārt blakus garāžā atradās klientu spēkrati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, klientu spēkratus izdevies izglābt, taču zaudējumi tāpat būs lieli, jo ugunsgrēkā sadegušas vērtīgas lietas.

Degšanas laikā viens pēc otra atskanējuši sprādzieni. Sprāguši krāsu baloni un degvielas tvertnes. Telpas vīrietis nomājis no valsts. Ugunsgrēka iemesli – problēmas elektroinstalācijā. Idejiski – telpu īpašniekam vajadzētu garantēt, ka ar vadiem viss ir kārtībā, taču tā ne tuvu nav bijis.

Ilmārs tagad šis telpas pametīs, līdzi ņemot visu, kas vēl palicis vesels. Taču arī pārējo garāžu nomnieki dzīvo kā uz pulvera mucas, kur vadi nav mainīti, degšana var sākties kuru katru brīdi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl