Bolderājā uzdarbojas zagļi un laupītāji

Komentāri

Lai kā Bolderājas iedzīvotāji slavētu savu rajonu, fakti ir bēdīgi – smagi noziegumi tur notiek katru dienu. LNT raidījuma Degpunktā komanda brauca filmēt stāstu par laupīšanu, bet rezultātā viņu acu priekšā notika zādzība.

Bolderājā, Parādes ielā ir kāds visu diennakti atvērts krogs, kur apmeklētāju netrūkst. Pat dienas vidū un rīta agrumā te ik pa brīdim iegriežas cilvēki, lai iestiprinātos ar kādu grādīgo dzērienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, ka tur, kur tiek lietots alkohols, tur mēdz gadīties arī dažnedažādi incidenti. Viens tāds noticis pirms nedēļas. Kāds klients izgājis uz ielas un tūdaļ pat viņam uzradušies divi jauni paziņas.

Tā vietā, lai pļāpātu, viņi iereibušo situši, atņēmuši 100 eiro, telefonu un aizbēguši. Bāra darbiniece notikušo nav pat pamanījusi. Sieviete saka, ka problēmas reizēm gadoties, taču vismaz kroga telpās tās risinot apsargi. Kas notiek ārā – tā vairs nav bāra personāla darīšana.

Abus laupītājus policistiem izdevies notvert. Vīrieši ir 21 un 33 gadus veci. Nozagto mantu, protams, pie viņiem vairs nav.

Degpunktā komandai, Bolderājas iedzīvotāji stāsta, ka Bolderājā ar drošību viss esot vislabākajā kārtībā.

Lai ko arī teiktu šie cilvēki, kamēr tiek filmēts sižets no bāra izskrējis vīrietis, kurš pavēstīja ka nupat esot aplaupīts.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Lasi vēl