Bolderājā uzdarbojas zagļi un laupītāji

Komentāri

Lai kā Bolderājas iedzīvotāji slavētu savu rajonu, fakti ir bēdīgi – smagi noziegumi tur notiek katru dienu. LNT raidījuma Degpunktā komanda brauca filmēt stāstu par laupīšanu, bet rezultātā viņu acu priekšā notika zādzība.

Bolderājā, Parādes ielā ir kāds visu diennakti atvērts krogs, kur apmeklētāju netrūkst. Pat dienas vidū un rīta agrumā te ik pa brīdim iegriežas cilvēki, lai iestiprinātos ar kādu grādīgo dzērienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, ka tur, kur tiek lietots alkohols, tur mēdz gadīties arī dažnedažādi incidenti. Viens tāds noticis pirms nedēļas. Kāds klients izgājis uz ielas un tūdaļ pat viņam uzradušies divi jauni paziņas.

Tā vietā, lai pļāpātu, viņi iereibušo situši, atņēmuši 100 eiro, telefonu un aizbēguši. Bāra darbiniece notikušo nav pat pamanījusi. Sieviete saka, ka problēmas reizēm gadoties, taču vismaz kroga telpās tās risinot apsargi. Kas notiek ārā – tā vairs nav bāra personāla darīšana.

Abus laupītājus policistiem izdevies notvert. Vīrieši ir 21 un 33 gadus veci. Nozagto mantu, protams, pie viņiem vairs nav.

Degpunktā komandai, Bolderājas iedzīvotāji stāsta, ka Bolderājā ar drošību viss esot vislabākajā kārtībā.

Lai ko arī teiktu šie cilvēki, kamēr tiek filmēts sižets no bāra izskrējis vīrietis, kurš pavēstīja ka nupat esot aplaupīts.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl