Bolderājā notiek kādas sievietes vajāšana! Uzlauž durvis, māju aplej ar krāsu

Pievienot komentāru
Bolderājā notiek kādas sievietes vajāšana! Uzlauž durvis, māju aplej ar krāsu

Divu gadu laikā nomainītas desmit durvju slēdzenes, ar dīvainu vielu nolieta māja, sabojāta videonovērošana, pazudušas dažādas lietas… Teroram, par ko stāsta cilvēki Bolderājā, kas no tā cieš, neviens īsti negrib ticēt, taču fakti runā paši par sevi.

Cietušajai Līgai ir ne tikai ko pastāstīt, bet arī – ko parādīt. Sieviete uz māju Bolderājā pārvākusies pirms diviem gadiem, to arī izremontējusi. Uz šo rajonu pārvākusies arī viņas mamma. Acīmredzot, abas gribējušas atrast mieru, jo dīvainās lietas notikušas jau iepriekšējās dzīvesvietās – uzbrukumi ārdurvīm notiek regulāri. Pēdējos divus uzbrukumus sieviete piedzīvojusi pāris nedēļu laikā.

Kas bijis vaininieks – sieviete nezina, jo nav viņu redzējusi. Taču viņš ir biežs ciemiņš. Līga raidījumam Degpunktā rāda, cik daudz slēdzenes nomainījusi divu gadu laikā… to ir bijis daudz!

Uzbrukumi mājai notiek arī tad, kad viņa tur neatrodas. Ēka tiekot nolieta ar dīvainiem šķidrumiem, kas jau sabojājuši metāla durvju krāsu, logos šauti caurumi, un apskādētas arī ierīces, ar ko sieviete centusies ēku uzmanīt.

Lietas no mājas ne tikai pazudušas, bet arī parādījušās tajā. Naktsskapītī Līga atradusi dīvainu vielu, ko tagad glabā plastikāta maisiņā un pudelē, bet kafijas pagatavojamajā ierīcē parādījies kas skābei līdzīgs.

Sieviete pieļauj, ka notiekošajā iesaistīts teritorijas sargs, jo gar māju braukājot svešas mašīnas, pie durvīm klauvējot sveši cilvēki. Kas vainojams šajos sistemātiskajos uzbrukumos – aizdomas ir. Aizdomās tiek turēti ģimenes locekļi. Lai arī kādi būtu strīdu iemesli, ir skaidrs, ka cilvēkam šajā valstī ir tiesības justies drošībā. Tieši tādēļ policistiem uz Līgas zvaniem vajadzētu reaģēt. Iepriekš, reizēs, kad viņi to darījuši, nekas labāk nav kļuvis.

Policijā saka, ka sieviete pie viņiem gājusi, runājusi, stāstījusi visu ko, bet iesniegumus nav rakstījusi. Raidījums Degpunktā norāda – nav zināms, vai Līga nav gribējusi rakstīt, vai viņai ieteikts to nedarīt, jo stāsti neizklausās ticami. Turpmāk tiek solīts pievērst lielāku uzmanību notiekošajam, jo galu galā – ja ielaušanās notiek, to dara kāds cilvēks, kuru ir iespējams atrast un noskaidrot viņa motivāciju šajā mantas bojāšanā.

Video