Komentāri
Bolderājā avārijas stāvoklī esošā mājā iebrukusi dzīvokļa grīda
Foto: LETA

Trešdienas vakarā Bolderājā kādā avārijas stāvoklī esošā ēkā iebrukusi dzīvokļa grīda, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdienas vakarā plkst. 21.47 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lielo ielu Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju avārijas stāvoklī esošā mājā daļa dzīvokļa iebruka ēkas pagrabā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā bija iebrukusi grīda 10 m² platībā. Daļa mājas iedzīvotāju evakuējās pašu spēkiem, bet daļu evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Notikumu vieta tika norobežota un uz vietas palika Pašvaldības policijas darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 13.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Jaunciema gatvi Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvoklī uz balkona deg linoleja apšuvums un sadzīves mantas 1 m² platībā. Dzīvoklī esošo 70 gadus veco sievieti ugunsdzēsēji glābēji nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 14.21.

Agrā ceturtdienas rītā plkst. 3.42 tika saņemts izsaukums uz Daugavpils novada Naujenes pagastu, kur dega šķūņa ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, vienstāvu koka saimniecības ēka dega aptuveni 160 m² platībā. Plkst. 4.26 ugunsgrēks tika lokalizēts, un plkst. 8.00 tā likvidācijas darbi turpinās.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 28 izsaukumus, no kuriem deviņi bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl