Bojāgājušā tuvinieki apšauba policijas versiju par traģēdiju uz Bauskas šosejas

22 komentāri
Bojāgājušā tuvinieki apšauba policijas versiju par traģēdiju uz Bauskas šosejas
Foto: Degpunktā reportieris

Uz mirušām dvēselēm var visu norakstīt – saka tuvinieki, kuri piedzīvojuši zaudējumu smagā autoavārijā uz Bauskas šosejas. Tieši mirušais vīrietis tiek turēts aizdomās par negadījuma izraisīšanu, kaut gan tuvinieki ieguvuši gluži pretējas liecības.

Jau iepriekš ziņojām par smagu avāriju uz Bauskas šosejas, kur automašīnas Vokswagen Passat un mikroautobusa Opel Vivaro sadursmē cieta pieci cilvēki, bet viens gāja bojā. Policija norādīja uz aizdomām, ka negadījumā vainīgs varētu būt bojā gājušas 58 gadus vecais Vokswagen Passat šoferis, kurš, iespējams, iebraucis pretējā joslā.

Mirušā vīrieša tuvinieki, kuri saņēmuši vairākas neatkarīgas liecības un notikuma vietas fotogrāfijas, apšauba likumsargu izvirzīto versiju. Bojāgājušā šofera meita saka, ka tieši “busiņa” vadītāja – 55 gadus veca sieviete – pārkāpusi noteikumus. Viņa jau pirms negadījuma esot “lidojusi” pa šoseju, un šāds braukšanas stils norāda uz to, ka viņa varētu būt izraisījusi sadursmi.

“Es saprotu, ka viņu vairs nevar atgriezt, es saprotu, ka viņš ir gājis bojā, bet tas nenozīmē, ka visu var “uzkārt” cilvēkam, kurš ir miris, un slēgt lietu. Es saprotu, ka lietu ir daudz un katru dienu notiek līdz pat 100 negadījumiem uz ceļiem. Es saprotu, ka policijai tas ir darbs, bet mums tā ir traģēdija. Viņi grib vienkārši slēgt lietu, bet mēs gribam, lai viņi to slēdz pareizi,” saka bojā gājušā vīrieša meita.

Jeļena stāsta, ka ir uzradušies liecinieki, kuri ir gatavi pastāstīt par to, kā Opel “busiņš” burtiski “plosījies” uz ceļa, triecoties pa pretējo joslu un apdzenot citas automašīnas.

Savukārt Jeļenas vīrs Marks ir gatavs tiesāties, ja šī lieta netiks pienācīgi izmeklēta. Viņš saka, ka sievastēvs bijis labs braucējs, un netic, ka viņš pieļāvis rupju kļūdu.

Video

22 komentāri