Komentāri

Neslēpsim – gandrīz nevienā virtuvē neiztiek bez konfliktiem un strīdiem. Bet tur, kur strīdu nav, agrāk vai vēlāk notiek emociju eksplozija un seko šķiršanās. Degpunktā pētīja traģisku divu dzīvesbiedru likteni, nespējot valdīt pār savām jūtām. Un, iespējams, daudziem no mums ir vērts par to aizdomāties.

Rīgas Klusajā centrā, Vīlandes ielā, svētdien visu nakti strādāja izmeklētāji, bet jau pirmdienas rītā pēc visu lietisko pierādījumu savākšanas viņi devās prom un aizzīmogoja durvis, pa kāpnēm iznesot divus vardarbīgā nāvē mirušus cilvēkus – Rīgas domes darbinieci Andu Putniņu un viņas dzīvesbiedru Jacinto Airesu Fernandesu, kurš līdz šim sekmīgi darbojies kā saimnieks un šefpavārs kafejnīcā Madride Hanzas ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti neatklāj, vai iepriekš dzīvoklī viesojusies policija, lai izšķirtu vīrieša un sievietes strīdus, taču no kaimiņiem saņemtas neapgāžamas liecības tam, ka konflikti bijuši ikdienas sastāvdaļa.

Foto

Interneta portālā Facebook vīrieša un sievietes profilos lasāmas neskaitāmas līdzjūtības un daudzi joprojām nespēj noticēt, ka notikusi tāda nelaime. Arī vietā, kur atrodas kafejnīca Madride, saliktas svecītes. Mājas pārvaldnieks ir šokā – saka, ka šiem cilvēkiem nekādas finanšu grūtības neesot bijušas. Bizness, visticamāk, turējies stipri virs vidējā. Par to liecina kaut vai nesen pārslēgtais īres līgums.

Lai vai kā, bet šī ir tā reize, kad nevienam nebija tiesību iejaukties divu pieaugušu cilvēku attiecībās, jo skaļi vārdi vēl nebūt nenozīmē, ka sekos vardarbība. Policija dziļāk ģimenes problēmās neraksies, ja ekspertīze apliecinās šā brīža pieņēmumus.

Publiskā telpā dzīvoja saticīgi un smaidīja, bet mājās pāri pārņēma skandāli un scēnas bija bieža parādība!

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl