Komentāri

Uzmanību! Galvaspilsētā turpina uzdarboties krāpnieki! LNT Degpunktā atklās, ko piedzīvojusi kāda Imantas iedzīvotāja, kā arī pastāstīs kādas ir nelaimē nonākušu ceļotāju – viltvāržu jaunākās metodes lētticīgo ievilkšanai krāpnieku tīklos.

Pirms pāris dienām, pie Imantas iedzīvotājas Leokādijas ieradusies satraukta sētniece, kura lūgusi kundzes palīdzību.
Viņa atskrēja un teica, ka pagalmā ir poļi, kuriem nepieciešama palīdzība. Tā kā esmu poliete, varbūt varu palīdzēt. Atbildēju, ka jā, tūliņ iznākšu. Iznāku, viņi stāv tieši pretī manai kāpņu telpai… Pirms tam bija mājas galā… Kad iznācu, viņa mani uzrunāja poliski un tad pārgāja uz krievu valodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī sākumā sieviete domājusi, ka tik tiešām kāds polis nonācis nelaimē, ātri vien atklājies, ka palīdzību meklē viltvārži. Jau pēc pirmajiem vārdiem un apsveicināšanās, runātīgā, jaunā sieviete sākusi klāstīt leģendu par nedienām ar robežkontroli, kas atceļā uz mājām atņemšot viņu kravu, dārgos traukus un dažādus virtuves piederumus.

Viņi piedāvāja trauku, bet Leokādija pavēstīja, ka viņai neko no tā nevajag… ”Protams, es jautāju, ko tad viņi konkrēti grib un ko viņiem vajag? Ar ko noslēgsies šis piedāvājums? Viņi atbildēja – iedodiet lūdzu 400€, mēs atbrauksim pēc trīs dienām, atvedīsim jums atpakaļ naudu un savāksim tās kastes. Variet, tās arī kādam uzdāvināt,” stāsta Leopkādija.

Protams, saprotot, kādi tad ir patiesi ”nelaimē nonākušo” nodomi, Leokādija pārtraukusi sarunu un piedraudējusi izsaukt policiju.
“Viņi aizbrauca. Viņi aizbrauca pa Kleistu ielu tajā virzienā, pēcāk gan atgriezās. Sētniece viņus vēl redzēja. Mašīna bija pelēkā krāsā, varētu būt Volkswagen, varētu būt arī kāds japāņu auto – Mazda, Honda… Noteikti zinu, ka auto bija pelēkā krāsā un numuri bija Polijas,” stāsta Leokādija.

Atceroties sarunu ar krāpniekiem, sieviete atzīst, ka ”aktierspēle” esot bijusi ļoti ticama un vienīgais kas paglābis no iekrišanas lamatās, bijusi pieredze un zināšanas par šāda veida noziedzniekiem. Tādēļ atcerieties šo Leokādijas stāstu, gadījumā, ja jūs uzrunā kāds ceļotājs, kurš patiesībā vēlas jūs apvest ap stūri.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl