69 komentāri
Biķernieku mežā vicinās ar pistoli un mēģina nošaut suni; saimnieks šāvējam “sadod pa muti” un aiztur
Foto: Facebook/raimonds.elbakjans

Bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšnieka vietnieks Sigords Stradiņš Biķernieku mežā esot trenējies maratonam, kad saskaņā ar viņa pausto vīrietim uzbrucis suns. Viņš esot mēģinājis situāciju risināt, šaujot pa suni, lai arī netālu esot bijuši bērni un pārējie ģimenes locekļi, kuriem suns pieder. Ģimenes galva Raimonds Elbakjans esot šāvēju aizturējis, liecina informācija R. Elbakjana sociālā tīkla Facebook lapā.

Valsts policija par incidentu ierosinājusi trīs administratīvās lietas: par iespējamu ieroču nesāšanas noteikumu pārkāpšanu, par iespējamu suņu vešanu pastaigā bez pavadas un uzpurņa, kā arī par miesas bojājumu nodarīšanu aizturētajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr policija izmeklē šo lietu, sabiedrības viedoklis dalās divās daļās. Vieni uzskata, ka suņus nedrīkst palaist skrienam bez pavadas un aizstāv šāvēju, kamēr citi domā, ka situāciju varēja atrisināt arī mierīgā ceļā.

Lai arī skrējējs S. Stradiņš, kurš ir arī Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) loceklis un partijas Vienotība loceklis, sacīja, ka suns viņam ir uzbrucis, R. Elbakjans raksta šādi”:

“Es 21 gadu staigāju, skrienu un braucu ar velo pa Biķernieku mežu, bet šodien varēja izrādīties mana un manas ģimenes pēdējā pastaiga!

Jūs pat nespējat iedomāties šo situāciju, kad aizkaitināts vīrietis vicinās ar ieroci gar taviem bērniem un vecākiem…

Un interesantākais, ka pat brīdī, kad šis vīrietis gulēja uz zemes, sasiets suņu siksnās, tas turpināja atkārtot frāzi: “Jūs nezināt, kas es esmu, es jūs visus nogalināšu nošaujot”.

Domāju, ka tā notiek tikai Amerikā, bet izrādas, ka Latvijas iedzīvotāji, Holivudas filmu iespaidā neatpaliek!

ŠEIT Jūs varat aplūkot varoni Sigords Stradiņš. Izrādās, ka no partijas Vienotība startējis 2013. gada pašvaldību vēlēšanās! ĀRPRĀTS!”

Foto: Facebook/raimonds.elbakjans

Foto: Facebook/raimonds.elbakjans

Foto: Facebook/raimonds.elbakjans

Foto: Facebook/raimonds.elbakjans

TOP komentāri

 • Daze
  +36 +36 0

  Daze

  Šaut nav labi, bet tiešām ir problēmas ar bezatbildīgajiem suņu saimniekiem. Es kopā ar bērnu braucu ar riteni, mums arī riedams virsū skrēja suns. Baidīties vai nebaidīties? Citi skrējēji ņem līdzi gāzes baloniņus ( speciāli domātus suņiem).
 • stulbums
  +35 +35 0

  stulbums

  tāds pavisam neliels jautājums! kurš ejot skriet, ņem līdz ieroci?
 • Lana
  +30 +30 0

  Lana

  Pēc tā, kā apstrādāts šāvējs, Elbakjans arī nav īsti normāls...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl